Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tudom úgy, hogy a...

Csak én tudom úgy, hogy a jobbik Izrael ellen hadakozik mint nagytőke és nem pedig a zsidó származású és vallású magyar átlag állampolgárok ellen?

Figyelt kérdés
de ha valaki tud rá bizonyítékot, hogy magát a származást és vallást nem bírják, akkor muta valami forrást.
2010. márc. 16. 09:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%

Vona Gábor azt izente, elfogyott a regementtye.

Ha mégeccer az izeni, minnyájunknak elke menni.

Éjjen a magyar szabaccság, éjjen Krisztina. :)

2010. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

hiába a rettegők provokátorok provokálni és rettegni fognak ez van


de szebb jövőt nekik is mert nem vagyunk önzőek hogy csak magunknak kívánunk szebbet :)

2010. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

"szebb jövőt nekik is mert nem vagyunk önzőek hogy csak magunknak kívánunk szebbet"


nekem nem kell a ti szánalmas szebb jövőtök.

2010. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát a publikációjukban főleg csak Izraellel nem szimpatizálnak, zsidókat nem szokták csesztetni, de azért valljuk be, hogy pár jobbikos politikus eléggé úgy fogalmaz, hogy bele lehessen magyarázni mindenféle antiszemitizmust, rasszizmus, stb. Ezért egy részben a Jobbik is hibás, hogy leantiszemitázzák meg lerasszistázzák őket, mert nem beszélnek teljesen egyértelműen, retorikailag nem a legjobbak, és ez a politikában hatalmas nagy hiba, mivel ezzel az ellenfélnek (rosszabb esetben az ellenségnek) adnak "gólpasszt". Az egyszerű embernek meg aztán végképp félreérthető az, amit mondanak a jobbikosok. Én személy szerint tisztában vagyok azzal, hogy nem antiszemiták, rasszisták, stb., de nem ártana gyakorolniuk egy kis retorikát.
2010. máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
istenem mért nem lehet 1 kis államot létre hozni Magyarországon ahol a jobbikosok vannak kb 1 Buda nagyságut ahol nincs bünözés és elmehetek este nyugodtan bárhova.
2010. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezért nem léptem be a Jobbikba. Ők nem akarják kiirtani sem a zsidókat sem a cigányokat. Kezdek egyre inkább az NFP felé kacsintgatni.
2010. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Rabszolga itt majdnem mindenki, aki tisztességesen próbál élni, kb 100 éve már...
2010. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hejj, 19:59, az NFP sem akarja kiirtani őket, csupán csak kitelepíteni szeretnék, azért az más :D
2010. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 bumbi02 ***** válasza:
igen, csak ezt nem nekünk (akik nem szeretik a Jobbikot) kéne belátni hanem a Jobbikosok többségének akik zsidóznak és cigányoznak össze vissza...
2010. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!