Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország lakossága miért...

Magyarország lakossága miért ragaszkodik még mindig a rendszerváltás óta a dolgokat irányító azokra nagy hatással lévő Fideszre és személyesen Orbán Viktorra?

Figyelt kérdés
Ilyen siralmas versenyhelyzetben és demokrácia állapotban a Kádár-rendszer óta nem volt az ország.

2015. okt. 14. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Semmi köze a rendszerváltáshoz.


Viktornak meg torony magasan a legnagyobb befolyása van a mai világra, ami még mindig nem nagy, csak a jelenlegi magyar politikusokhoz képest óriási. Ez van. Ez nem jó igazából, csak a szükséges rossz.

2015. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

napi siránkozó kérdés megérkezett.

jó lenne ha egyszer valaki bánatában mondana már egy alternatívát is, a siránkozáson kívül.

itt annyi született politikus van komolyan, nem értem miért nem fogtok össze, és alapítotok egy pártot a Fidesz ellen. ja hogy a siránkozáson kívül egy épkézláb megoldást nem tudtok mondani, én kérek elnézést akkor.

2015. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Így igaz ahogy a 2. mondja. A fene se ragaszkodik hozzá. De ha el megyek szavazni és mindíg megyek , rá nézek a szavazólapra meg nézem az alternatívákat. És nem tudom a röhögő vagy a síró görcs kapjon e el. Egy ékes példája ennek ez a hír, [link]
2015. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!