Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy mogoldás van? Ha összefogn...

Egy mogoldás van? Ha összefognak a magyarok? És ez a Jobbik?

Figyelt kérdés
Az tény hogy széthúzás van. Egységben az erő. A Jobbik nagyon is összefogás ízű, nem? Nem erre van szükség? Nem azt kell nézni, hogy ki ellen, vagy mi ellen. Hanem egy ember kell, hogy legyen a magyar.
2010. márc. 16. 14:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Mindjárt jönnek leugatni azok akik szerint a jobbik náci :)
2010. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Összefogás?


Kikkel fognál össze?

Azokkal akiknek nincs semmi alternatívájuk semmivel kapcsolatban csak hogy a Jobbik mennyire ilyen meg olyan?


Akik egyszerűen nem értik hogy beültették z országot egy versenyképtelen állapotba amiből az emberek maguktól nemképesek kiszabadulni?


Nyitnék én boltot, van is rá pénzem, de a muli az adókedvezményeivel le öl!


Vennék én fel hitelt a banktól, de nem ad mert nincs

rákényszerítve, ugyan is az államnak adja kölcsön magas kamatra és tuti fedezetre!


Kezdenék én mezőgazdaságba!

De sajnos ugyanazokat a szabályokat kell betartanom mint a nagyoknak, akik ha külföldiek akkor 3× annyi támogatást kapnak mint én. Az az, teljesen versenyképtelen vagyok!


Kezdenék én építőipari vállalkozásba is.

De Nincs támogatási rendszer az embereknek meg nincs pénze. Pedig a támogatás nem rossz üzlet az államnak, hisz az Áfa a fogyasztási rotáció nagyon hasznos.

Ja hogy a épipari alapanyag gyártása mind multik kezében van és kifolyik az országból a pénz? Talán nem a Wienenbergert kellene támogatni meg a Holscímt!


És sorolhatnám a feldolgozó ipartól a könnyűiparig a sort!

2010. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Persze, az összefogás a lényeg, csak nem mindenki ért egyet abban, hogy mi okból kéne összefogni. És amíg ez így van, addig nem is lesz összefogás.
2010. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
59%

Vicc az egész!

20 éve megyünk egy irányba ami világos hogy nem jó!

Aki 180 fokot akar fordulni, az meg fasiszta, rasszista, trapista. Akkor most akik radikális változást akarnak azok fogjanak össze azokkal akik ugyan ebben az irányba akarnak tovább haladni? Ez vicc!

2010. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

ma 14:19-nak.

Csak próbáld meg.Látod te sem teszed amit tudod,hogy kellene.Csak a kifogások...

Ki lehetetlenítette el az oszszágot,az állam.Az állam része vagy te is, én is.Régen kellet volna már kezdened valamit,akkor nem kellett volna könyörögni külföldi tőkéért,meg adókedvezményekkel multikat idecsalogatni,hogy munkahelyük legyen az embereknek

Utólag már okos vagy te is,de a felelőséget könnyebb másokra hárítani.

És,hogy a kérdésre is válaszoljak,magyar ember nem fog össze másik magyarral.Ha tudnának akkor már régen összefogtak folna,valami jó reményében.

2010. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon gondolom, hogy képes lennék összefogni olyan emberekkel, akik homlokegyenest más világnézetet képviselnek, mint az enyém. A pártok is ezért jöttek létre valamikor a demokrácia hajnalán: a hasonló világnézetű embereket tömörítették, és elvek mentén ment a politizálás.


Magyarországon persze, mint sok minden mást is, ezt is sikerült kiforgatni: itt már régen nem elvek szerint politizálnak, hanem csak a bukszájukat próbálják tömni az emberek. Emellett pedig szóban gyilkolják a másikat, mert nem képesek megérteni, hogy azok is jót akarnak, csak másképp képzelik el, mi lenne jó.


Jó lenne, ha végre civilizált hangnemet ütnének meg a parlamentben, de amíg megy a nácizás, a zsidózás a komcsizás, a viktorozás, és mindenki mutogat a másikra, mintha az lenne a főgonosz, addig nem fogunk előrébb jutni.


Szerintem már azzal nagy eredményeket lehetne elérni, ha a pártok egymás mocskolása és a saját pénztárcájuk tömése helyett máshogy kötnék le a szabad vegyértékeiket.

2010. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

"magyar ember nem fog össze másik magyarral"


ettől magyar a magyar? ez itt a baj

2010. márc. 16. 14:45
 8/29 anonim ***** válasza:

ma 14:19-nak.

Csak próbáld meg.Látod te sem teszed amit tudod,hogy kellene.Csak a kifogások...


De most én kikkel fogjak össze?

1, Akik pontosan a multi vonalat képviselte éveken át, és szóba sem hozza hogy ezen változtatni kellene?

2, Akik elvannak kötelezve és bár mondogatják" egyre halkabban" de elvannak kötelezve és 100% hogy semmit nem fognak tenni!


Mindenki tudja hogy miért is vagyunk versenyhátrányba, csak sokaknak nem érdeke ezen változtatni, és csak hülyítik az embereket!


Ez nem külföldi ellenesség! Csak már a magyarokat is védeni kellene legalább a saját hazájukban!

2010. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

hát adjon az Isten Szebb jövőt!


még a jobbik elleneseknek is mert ilyen 20 év után mindenki megérdemelne egy szebbet

2010. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%

"magyar ember nem fog össze másik magyarral"


Ez butaság. Lásd Gárda, lásd Jobbik.


Szebb Jövőt!

2010. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!