Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem érzékelem a hatalmas...

Miért nem érzékelem a hatalmas magyarellenességet?

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktak lenácizni, lenyilasozni a magyarságom miatt pedig ez állítólag mindennapos, főleg ha az illető nem titkolja el magyarságát, én pedig sosem titkoltam.


Nem igen találkozok olyan hozzászólásokkal, hogy Magyarországot le kéne bombázni, le kéne törölni a térképről, stb. A kollektív büntetés gondolata a magyarsággal szemben sem mondható népszerűnek.


Az már igazán mellékes, hogy egyáltalán nem mondható gyakorinak az olyan videó, blog, dokumentumfilm vagy írás melynek célja kifejezetten az lenne, hogy Magyarország és a magyarság ellen hangolja az embereket.



2015. okt. 17. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Lenácizás inkább internethuszárok körében divat, nem az utcán. Utcán esetleg Szlovákiában, Romániában találkozhatsz magyarellenességgel, ha pont rosszkor vagy rossz helyen.


Nem is magyarellenesség jellemző, hanem a közöny, a "merjünk kicsik lenni" gondolkodás. Tehát mondjuk egy magyar zászlós pólóban furcsán néznének rám az emberek, egy USA-zászlós pedig teljesen normális (ne érts félre, szeretem az USA-t).

2015. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Mert a legtöbbnek csak itt nagy a szája, lásd tetro.

Egyébként sincs olyan sok ember, csak hát egyesek beregisztrálnak 5 felhasználóval, aztán tolják neki és soknak tűnik, lásd tetro.

2015. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdekes én tegnap délután a város főutcáján az alábbi feliratú pólóban mentem végig(vörös alapon felül fehér betükkel Éljen a Tanácsköztársaság alatta 1919 míg a hátoldalán Szamuely Tibor ugyancsak fehér betükkel a vörös alapon).


Az idősebbek majd mindegyike elismerően pillantott rám egy kivételével de azon látszott amit anno Hofi mondott mindig"amerikás magyar"míg a fiatalok némelyike szintén elismerően nézett rám és a polómra míg a többi értetlenül.


Ebből a"felmérésből"azt szürtem le hogy az idősebbekből nem lehet kiírtani a kommunizmust míg a fiatalok is kezdenek jóértelemben véve vele megfertőződni.


Egyébként most olvasom:


[link]


Tibor KŐKEMÉNYEN odamondott minden elnyomónak!!!


Ha ma lenne három Szamuely Tibor egy hónap alatt az ország fenekestől felfordulna de úgy hogy minden ingyenélő gazdag maga ásná meg a saját sírját és önként feküdne bele holtan!


Szamuely Tibor a magyar történelem Robin Hood-ja!

2015. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

'Ha ma lenne három Szamuely Tibor egy hónap alatt az ország fenekestől felfordulna de úgy hogy minden ingyenélő gazdag maga ásná meg a saját sírját és önként feküdne bele holtan!'


Vagy mindhárman egy árokban végeznék, felkoncolva...

Remélem, mai alakításod csak trollkodás vagy provokáció :)

2015. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért, kellene?
2015. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Állítólag igen...
2015. okt. 17. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Hát, én csak olyat szoktam tapasztalni, hogy internetes berkekben előkerülnek srácok, azok elmagyarázzák, hogy holokauszt nem volt, de igény volna rá, hogy Izraelnek el kell tűnnie, hogy Szálasi egy tisztességes arc volt és a kuruc.info az igazat szokta megírni, hogy golyót minden cigánynak és hasonlókat. Ezeket normálisabb emberek le szokták nácizni, mivel ilyen gondolatokat általában a Harmadik Birodalomban volt szokás hangoztatni. Erre ők kikérik maguknak, mondván: "én csak magyar vagyok, és szeretem a hazámat, és emiatt le is náciznak!".


Arról van szó, hogy a szélsőjobbikosok egy nem is olyan szűk rétegének megtetszett az üldöztetett állapot ezért eljátsszák, hogy őket üldözik a saját hazájukban. Ez nagyon érdekes és jópofa dolog, főleg akkor, ha nem is üldözik az embert.

2015. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert nem is akarod érzékelni és csak provokálósdit akarnál játszani? :D
2015. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nyitott szemmel kellene járnod.
2015. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!