Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Vona Gábor zsidó?...

Zenon kérdése:

Szerintetek Vona Gábor zsidó? Vannak zsidó jobbikosok? (NEM PROVOKÁCIÓ, csak elbizonytalanodtam)

Figyelt kérdés

Minap bukkantam erre a cikkre:


[link]


2010. márc. 16. 20:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Csúrkát kidobta már a fidesz is, miép is aztán csak kavarja a xart mindenhol. Kb egy szavát sem szabad elhinni. Szánalmas ember.
2010. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:45

Volt már az MSZP, Fidesz, SZDSZ, Moszkva, Izrael, Irán, akkor a Moszad, és most a legújabb a brooklyni zsidók. :)

(Ha valami kimaradt, akkor javítsatok ki.)

2010. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
83%

jobbik ellenes vagyok de vona nem zsidó.

csupán Csurka féltékenykedik amiatt, hogy a jobbik népszerűbb mint a MIÉP

2010. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nem mindegy. Én inkább azokat pofoznám fel akik rájuk szavaznak. A sok kis nyugdíjasaink nem zsidók és mégis ő miattuk tartunk ott ahol. Ha annyira jó volt a régi rendszer mindenkinek volt munkája, miért nem tudtak spórolni, vagyonra szert tenni.
2010. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nem zsidó, a vén hülye csak irigységből zsidóz le mindenkit. Egyébként Hitler seregében is szolgált zsidó, nem is kevés... :)
2010. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

nos, igazából k.urvavastagon lesz.arom, h Vona Gábor zsiráf-e vagy sem.

bennem is van zsidó vér, a barátomban meg pláne. de! ennek ellenére radikális jobboldali nézeteket vallunk mind a ketten, és nagyon örülnék már ha az országunk sorsa jobbra fordulna.

2010. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
aztan ha zsido lenne nem ra szavaznal ? -.- tipikus nyomorult jobikoks
2010. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

aztan ha zsido lenne nem ra szavaznal ? -.- tipikus nyomorult jobikoks"


Faj, mi?....:)

2010. márc. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
100%
Szerintem néger, csak túl sokat nácizott és kifehéredett. Amúgy a másik oldal szerint Hitler is zsidó volt. El lehet gondolkozni ezeken a marhaságokon.
2010. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem az zavarna, ha Vona zsidó lenne, hanem abban az esetben tényleg felmerülne bennem a gyanú, hogy mennyire hiteles az egész nemzeti érzelműség, amit hirdet ő és a párt.Magyarként jobban tudok azonosulni egy magyar vezetővel, mint egy zsidóval.Alapból nem vagyok antiszemita, de abban hiszek, hogy ami itt végbemegy a politikában, abban (egyes) zsidók is benne vannak.Ettől még nem az egész nép rossz.Természetesen nem.Csak bizonyos emberkék.
2010. márc. 17. 15:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!