Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy az USA-ban...

Hogy lehet, hogy az USA-ban élő magyarok többnyire összetartanak míg a Magyarországon élők semennyire?

Figyelt kérdés
Én most az USA-ban vagyok és ez a tapasztalatom... Ha valaki feketén van kint akkor ajánlanak neki munkát,albérletet egy időre meg tanácsokat adnak és kedvesen elvannak egymással... Ha meg Magyarországon van akkor meg bunkó mindenki mindenkivel

2015. okt. 20. 14:51
1 2 3 4
 11/35 MolotovPunk ***** válasza:
31%

Utolsó válaszolónak van igaza.

Akárki akármit mond,sokkal jobban összetartanak az amcsik.

Tényeket leírta miért.

Mondjuk az is igaz,hogy az Amerikában élő magyarok is jobban összetartanak.Külföldön élő magyarokkal valahogy így van ez.Itthon nincs összetartás.

2015. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
66%

"Hát Magyarországon pont, hogy nem így van..."


Ez sem igaz, esetlegesen Magyarország egyes helyeire.

2015. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
31%

"A híres clevelandi magyarságról tudni kell, hogy úgy utálják egymást, mint a sz rt. Nekem van ottani ismerősöm, és szerinte a helyi magyarok egymást húzzák le, egymást pocskondiázzák és alapjáraton rohadt rossz fejek egymással."


Akkor azok egyike sem magyar. A magyar embernél jószívűbb és segítőkészebb nincsen, ez tapasztalat.

2015. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
42%

"Magyarországon hol volt összefogás a vörösiszap idején? A népesség 98%-a otthon ült és nézte a Fókuszt, b zmegezett egyet, hogy "na, mik vannak!" és utána örömmel leste a Győzikét meg a Barátok köztöt. "


Ne magadból indulj ki kedveském! Az itt leírtak rád lehet hogy jellemzőek, a magyar emberekre viszont nem.

2015. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
9%

"Ne magadból indulj ki kedveském! Az itt leírtak rád lehet hogy jellemzőek, a magyar emberekre viszont nem."


Kedves 45%-os!


Tízezer forintot ajánlottam fel a Kolontáriaknak. Te mit csináltál, mesélj?

2015. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 MolotovPunk ***** válasza:
Egyébként,ha ez a nép annyira összetartó lenne,akkor valószínűleg az ország sem lenne politikailag 3 felé szakadva...Mert most minden van itt,de egység az biztos nem.
2015. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

'Tízezer forintot ajánlottam fel a Kolontáriaknak. Te mit csináltál, mesélj?'


'a jószívű, segítőkész emberek általában nem pökhendi szarrágók'



xD

2015. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Majd meglátod Molotov mikor a nép egységbe forrva kergeti el a Fideszt.
2015. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar
2015. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Nem veszekedést akartam, hanem kíváncsi vagyok hogy mi a kérdésemre a magyarázat. Elég nemes cselekedet volt a 10000 Forint :)
2015. okt. 20. 16:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!