Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A meleg jogvédők miért nem...

A meleg jogvédők miért nem fogják fel, hogy nem az az átlagember baja a melegfelvonulással, hogy melegek, hanem az, hogy a szexualitást, ami a 4 fal közé tartozik, az utcára viszik?

Figyelt kérdés
Meztelenülcis tilos sétálgatni az utcán, még szexuális segédeszközt se tehetsz közszemlére, ezt elfogadja mindenki, akkor a melegfelvonulás betiltását miért nem?

2015. okt. 21. 11:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
Milyen téren vannak több joga, mert én még egyről sem hallottam
2015. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű. Vannak jogok és a felvonulás az például egy ilyen jog. "A jog szenvedélymentes értelem." Nem ilyenekkel, hogy kinek tetszik, kinek nem. Ilyen alapon mindig csak az aktuális kormánypárt minden felvonulást, tüntetést és megemlékezést, hiszen a többség rá szavazott, azaz többségnek az tetszik amit ők képviselnek. Ezen kívül még sok olyan felvonulást sőt még tüntetést is tudnék, mondani ami nekem nem tetszett, mégsem járok ki ellenük tüntetni, mert nekik is joguk van hallatni a hangjukat.
2015. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12%

"akkor menjenek ki Kínába és álljanak emberi sorfalat az éppen eltakarítandó falu előtt, aminek a helyére gyárat akarnak építeni"


most hagyjuk már az ilyen cionista kelet-ellenes propagandát, már rég nem történnek ilyen dolgok kínában


viszont Izraelben ha egy gyerek kavicsokkal játszik mindenféle következmény nélkül beleereszthet egy tárat az éppen arra járó horgas-orrú


az nem érdekesebb kicsit, ja de csak arról kussolni kell és nm foglalkozik vele egy médium sem mert nekik mindent szabad


ha itthon ártatlan gyerekeket lőnének halomra a vallásuk miatt, már rég szankciókkal sújtották volna hazánkat

2015. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%
Az a igazán nagy baj hogy nem akarják belátni hogy a felvonulással nem érnek el semmit, még pont hogy az ellenkezőjét.
2015. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
95%

Meleg létemre, ellenzem a felvonulást (főleg ebbe a kontextusban)... De a 4 fal szöveg unalmas, ha a szexualitást a 4 fal közé kell szorítani, mert senki nem kíváncsi rá akkor a hetero párok miért smárolnak az utcán, a metrón, villamoson? Miért foghatják meg egymást kezét? Ez a 4 fal közé tartozik... Valószínűleg, ha az embert nem hurcolnák meg azért, mert megfogja a párja kezét az utcán vagy átölelni, csak azért mert egyneműek, értelmét vesztené az egész felvonulás.

Voltam már párkapcsolatban és a legnehezebb, hogy a másiknak nem mondhatok semmi olyat, és nem tehetek semmi olyat amivel kifejezhetném az érzelmeimet...


Annó volt ez a teszt 7 napig próbáld ki kimész az utcára pároddal és nem tehetsz semmi olyan megjegyzést mozdulatot ami elárulja, hogy vonzódsz hozzá...

És, ha erre az a válasz érkezik, hogy ez egy betegség, hát akkor nosza add a gyógyszert... Nem én választottam, megváltozni nem tudok (próbáltam) 26fm

2015. okt. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
30%

Tudod Kedves Kérdező,ha egy heteroszexuális pár nyalják-falják egymást a buszon,az iskolában,a téren akkor azzal nincs semmi gond? Miért ne lehetne ugyan olyan joga egy meleg/leszbikus párnak,hogy ezt tegyék? Ha engem kérdeztek,szerintem mindenkinek megvan a joga,hogy ezt megtegye,így hiába köttök bele akkor is megteheti,és nincs jogotok ezért bántani!


Az pedig,hogy mi zajlik a felvonuláson szintén nem a ti dolgotok. Ez is csak egy ugyan olyan ünnepség,mint bármelyik másik. Minden ünnepségen vannak rendbontók,normálatlanok de olyanok is,akik csak ünnepelni szeretnének. Itt a meleg/leszbikus emberek megismerhetik egymást,mert erre nem sok a lehetőség,de a heteroszexuálisok mindenhol ismerkedhetnek. Ezért nem értik,hogy ez sok ember életében fontos esemény. a 4 fal közti duma pedig pont úgy a jogok megvonásáról szól,mit az összes többi beszólás. Amíg a heteroszexuális párok nyál cserézhetnek az utcán,vagy bárhol addig én is ezt ugyan úgy megfogom tenni! Ünnepséggel,vagy anélkül!

2015. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Az pedig,hogy mi zajlik a felvonuláson szintén nem a ti dolgotok."


Azért ez nem így van ahogy te azt gondolod!Főlleg mikor provokálnak és ők akarják ezzel elfogattatni magukat!

Sokan elfelejtik el is felejtették hogy mért is van ez a melegfelvonulás!

2015. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

Én csak azt nem vágom nálatok nagy erkölcscsőszöknél, hogy pl ha egy bombanő kint az utcán tekeri magát miniszoknyában, egy pici topban akkor miért nem tiltakoztok?

Az erkölcsös?

2015. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Az pedig,hogy mi zajlik a felvonuláson szintén nem a ti dolgotok."


Az meg másik hogy pont a heteroknak szól lényegében ez a felvonulás!

2015. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

[link]


Ebben a linkben van szó a meleg felvonulás valódi értelméről! Nem az a fő lényeg,hogy mutogassuk magunkat,hanem az,hogy végre emberszámba vesznek minket! Végre nem kergetnek baltával,nem vernek minket agyon,mert ugyan olyan emberek vagyunk mint bárki,ugyan olyan értékekkel! És ezt SENKI sem veheti el tőlünk!!

2015. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!