Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek László...

Mi a véleményetek László Petra legújabb nyilatkozatairól?

Figyelt kérdés
Az Indexen olvastam egy cikket, mely szerint L.P. Oroszországba akar költözni, mert itthon nem érzi jól magát, valamint pert fontolgat többek közt a Facebook ellen.

2015. okt. 21. 14:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2015. okt. 21. 14:10
 2/21 A kérdező kommentje:
nem érzi jól magát = nem érzi biztonságban magát
2015. okt. 21. 14:13
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

Azt, hogy ez lesz a sors ironiája, az az "ember", aki erőszak és gyűlölet elő menekült gyerekeket rugdal, az maga is kénytelen menekülni a hazájából, amit amúgy, hasonlóan a menekültek gyerekekhez pont az erőszak és a gyűlölet elől teszi. (most tegyük félre a fociedző ügyét, mert mindenki azon csámcsog, hogy az műesés volt, lehet, hogy rájátszott de a gyerekrúgdalás az nem volt megkoreografálva)

Büszke vagyok-e arra, hogy ezt a magyarok elérték? Egyáltalán nem! Tudom-e sajnálni igazán? Hát, azt sem. Költői igazságszolgáltatás lenne, ha őket is elgáncsolnák néhányszor.

2015. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

A legsokkolobb, szerintem, hogy a menekült aki elötte elesett, vagy elrugott azt akarja beperelni...


Hihetetlen, hogy valaki össze vissza rugdal embereket és még neki áll feljebb.

Ha nem gáncsolta el az apukát, akkor is feléje rugott az egyértelmü és az akarata is meg volt hozzá.

Ha a rendöröknek akart volna segíteni, akkor eléjük áll, nem rugdalja öket.

2015. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Aztán mire fel pereli be? Elgáncsolok valakit, s ő lesz a hibás.
2015. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%
Nem kifejezetten izgat.
2015. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Én már az elején megmondtam, hogy a bocsánatkérése nem őszinte. Ha őszintén bánná a tettét, nem akarna beperelni senkit sem.
2015. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Majd amikor a ti családotokat végzi ki az az iszlám terrorista imába fogjátok foglalni László Petra a hős magyar anya nevét. Csak akkor más késő lesz.
2015. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
Hozzáfűzném: szerencsére. A ti fajtátok nem kell, hogy szaporodjon.
2015. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%

'Majd amikor a ti családotokat végzi ki az az iszlám terrorista imába fogjátok foglalni László Petra a hős magyar anya nevét. Csak akkor más késő lesz.

Hozzáfűzném: szerencsére. A ti fajtátok nem kell, hogy szaporodjon.'



Korrekt válasz.

2015. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!