Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amennyiben ez a hír igaz,...

Amennyiben ez a hír igaz, változik valamiben a véleményetek László Petra ügyéről?

Figyelt kérdés

[link]


Én ezt abszolút reálisnak tartom, máskülönben egy iszlamista csoportnak miért lett volna érdeke, blokkolni az N1 tv oldalát?

Egy előlük menekülő szírt inkább megölnének, amiért nem csatlakozik közéjük, ám ha azt tisztelik valamiért, akkor minden világos.

Esetleg van más magyarázat arra,hogy miért volt érdeke az iszlamista hackereknek bosszút állni a TV-n?


Persze érthető,ha az operatőrnőt továbbra is elítéli valaki, hisz, ő nyilván nem tudta kit rúg fel, bárki felrúgott volna, de úgy alapjában véve szerintem nagyon is megváltoztatja az ügy visszhangját.

Persze erről nem fog beszámolni pl. az RTL, nem véletlen,hogy a kurucról kellett linkelnem.

De nem mindegy,hogy egy ártatlan dolgozni vágyó apukát, vagy egy szélsőséges iszlamistát gáncsolt e ki L.P. (...)


2015. szept. 13. 19:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem változott a véleményem. Továbbra is azt vallom, hogy Petra helyesen járt el és szégyenletesnek tartom, hogy a többi magyar ember nem lép fel a migránsok ellen.
2015. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%
Na ez az a hír amit soha nem fog leadni egy fősodrú média se, nemhogy a világban még Magyarországon sem.
2015. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
65%

Na cukorhegyi bácsi erre biztos nem gondolt mikor megcsinálta csodálatos közösségi oldalát.Visszanyalt a fagyi.

Nos igen.Csak így szúrópróbaszerűen az első felrúgott emberke.Pedig gyerek is volt nála.Ki hitte volna pont róla.

Természetesen nem fogják lehozni a hírt sehol máshol.

Fúj meg különbeniskurutyinfó!

Az olyan gyülölködős!

Át is kapcsolok a minimanó kalandjaira merazzollyanarranyoss.:)

2015. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
23%

Az a gyerek, akit szintén megrúgott is iszlám állam támogató?


Nem változtatja meg a véleményem, hogy egy bunkó paraszt.

2015. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Nem is kérdeztem,hogy az operatőrnőről mi a véleményed, sőt le is írtam,hogy megértem.

Csak gondolom, most fáj az igazság, és inkább nem is írsz magáról az ügyről...

2015. szept. 13. 20:22
 6/36 anonim ***** válasza:
72%
Azért ez mondjuk durva. Így viszont már értem, hogy miért tűzött ki az ISIS vérdíjat a nő fejére.
2015. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
51%

Kuruc mint az egyetlen hiteles hírforrás. :b


Egy facebook oldalból következtetéseket levonni...

Nekem is van a facen címer, miatyánk, Nagymagyarország térkép, mégse vagyok se nyílas, se náci.

2015. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
55%

[link]


:D

2015. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
68%
Mellesleg egy terroristát rúgott fel ez a riporter félelmében,aki a gyerekét tartja maga elé,hogy bejusson az országunkba illetve Európába mint illegális bevándorló.A szóban forgó bevándorló, több tucat társával egyetemben, a határt védeni próbáló rendőrkordont erőszakkal áttörte és a hazánk területére betört!!!!!!!
2015. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
69%
Ébredjetek már fel Magyarok több ezer ISIS tag tör be a hazánk területére,és Európába.
2015. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!