Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldali média miért nem...

A jobboldali média miért nem számolt be László Petra rugdosódásáról?

Figyelt kérdés
Inkább a szélsőjobbra gondolok.Én nem találtam ilyen cikket.Nekik ez nem fontos?Ha ti tudtok ilyet, akkor linkeljetek, köszi.

#média #Toroczkai László #jobboldali sajtó #magyar jelen
2015. szept. 13. 15:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
14%
Nem értem a lényeget, miért lenne fontos? A menekültek Röszkénél ütnek, vernek mindenkit, ha nem tetszik nekik valami, most akkor ő a gonosz, meg ilyenek. Háát.... Nem egy fontos hír, igazából nincs semmi jelentősége.
2015. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%
Tévedés. Beszámolt róla pl a kuruc is. Igenis fontos megemlíteni, hogy a liberális média milyen túlkapásokra képes az általuk alkotott kettős mérce nevében.
2015. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

# 2 Elhiszem neked csak légyszi linkelj!Köszi.


1 Szerintem meg fontos, de nem ez volt a kérdés.A röszkei verésekről is linkelhetsz.

2015. szept. 13. 15:51
 4/31 anonim ***** válasza:
40%

Pl: [link]


Ez egy elég értelmes beszélgetés a témáról.

2015. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
18%

Én linkelek neked egy cikket. Egy szegény, tengeren hánykolódó elefántcsontparti menekült története ez, aki miután az olaszok kihalászták, és menekülttáborba rakták, a gondoskodást egy brutális kettős gyilkossággal hálálta meg. Na erről speciel Magyarországon semmilyen média nem számolt be, kivéve a kurucot.


[link]

2015. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

# 4 Nem pont az esetről számolnak be, de hasznos volt.Köszi.Nem gondoltam, hogy Dopeman ilyen értelmesen tud beszélgetni. :)


5 Kicsit eltértél a témától.

2015. szept. 13. 16:30
 7/31 szántóvető ***** válasza:
39%
remélem ez megfelel: [link]
2015. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem felel meg. :)Nyilván a bocsánatkérést megírják, de én olyan cikket keresek, amiben konkrétan az esetről írnak.Már olyan is jó lenne, amiben a véleményüket fejtik ki benne, mint amit a 4. válaszban linkeltek.
2015. szept. 13. 16:51
 9/31 anonim ***** válasza:
39%

Èrdekes hogy egy garàzdasàgèrt,ahol egyèbkènt nem törtènt szemèlyi sèrūlès se,az èjszaka közepèn viszik el otthonròl.

Egy idèzèsre nem ment volna be?

Arccal nèvvel rögtön nyilvànos lett minden.

Akkor neki nincsenek szemèllyisègi jogai?

2015. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Jaj nemár... miért kell újabb meg újabb témákat feldobni?
2015. szept. 13. 17:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!