Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, miért támogatjáto...

Liberálisok, miért támogatjátok a bevándorlók letelepedését Magyarországon?

Figyelt kérdés

Kérem, csak liberális személy válaszoljon. Nem szeretném, hogy mások válaszolják meg helyettük a választ!!


A tárgyra térek.


Néha a sok komment között olvasok egy-két olyat is, hogy "a fidesztől kell megmenteni európát, nem a migránsoktól". Meg, hogy "Magyarországon csak javulna a közbiztonsága, ha letelepítenék a migránsokat". Ezeket valaki komolyan gondolja, és azért írja. Ezért az ilyen hozzászólóktól megkérdezem:


Ha letelepítenének 500 ezer migránst, akkor az miért javítana a magyar közbiztonságon? Egyáltalán miért szeretnétek, hogy letelepedjenek közénk? Mi az oka? Mit tapasztaltatok életetek során, ami meggyőzött titeket abban, hogy a letelepedésük csak jó dolgokkal járhat? És ezt a lakosság 98%-a miért nem vette észre? Miért nem vette észre a migránsokkal járó jó dolgokat?


Kérem, csak olyan liberális beállítottságú személy válaszoljon, aki valóban szeretné a migránsok letelepítését hazánkba.


2015. okt. 25. 22:37
1 2 3
 21/29 tetro ***** válasza:
93%

02.22

hát a Semjén egy videón arról is beszélt, hogy napi 5millió menekült várható Magyarországra. még rá is kérdezett a riporter, hogy biztosan napi 5millióra gondolt-e....

2015. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
74%

"Nem támogatom, sőt egyik liberális ismerősöm sem támogatja.


A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad."


miért is lettem lepontozva?

2015. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 tetro ***** válasza:
79%

18.58

nem tudta beilleszteni a kérdező a válaszod a valóságába. így mivel a válaszod az ő realitásában nem létezik, így nem hasznos, mivel összeomolhat tőle a tér-idő kontinuum. a lepontozás a minimum. örülj inkább, hogy nem semmisített meg azonnal egy betyárruhás időlord.

2015. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit. Talán 1 valakit, asszem egy 0%-osat, akit mindenki lepontozott. De senki mást nem pontoztam le. Én a többséggel ellentétben nem azért pontozok le valakit, mert más a nézetem, hanem azért, mert nem a kérdésemre válaszolt. Ha valakinek szeretné, hogy jöjjenek a bevándorlók, akkor elfogadom az akaratát. De ha el kezd beszélni valami egészen másról, aminek semmi köze a kérdéshez, akkor pl lepontozom. De csak mert más a véleményed, még nem foglak lepontozni.
2015. okt. 26. 22:11
 25/29 A kérdező kommentje:

Nos, kedves 43%-os válaszoló. Tényleg téged pontoztalak le :D bocsi. Hogy miért? Részletezem, miután idézem a válaszod.


"Azért mert egy bolygón élünk és szerintem minden embernek ott kéne laknia ahol szeretne."


De sajnos nem lakhat minden ember ott. És ennek nem csak az az oka, hogy ott más nép lakik. Hanem az időjárás. Persze, nem szeretnék oroszok között lakni. Ahogy arabok között sem. De az igazi ok, az időjárás. Hogy miért? Mert az emberek befolyásolhatók, rávehetők dolgokra, szimpátiát lehet belőlük kiváltani. Át lehet venni a nézeteiket, vagy legalábbis tettetni, hogy átvettük. De az időjárás nem ilyen. Hiába lakik Norvégiában csupa fehérbőrű jófiú, inkább mennék lakni melegebb éghajlatra, ha: bírnám a 45-50 fokot árnyékban, ha lenne ott iható ivóvíz, ha nem rohangálnának megélhetési bűnbandák az utcákon, és ha nem lenne az ország 99% egy kipusztult kopár sivatag. Ezért hát hiába akar mindenki jó helyen élni, ez nem fog megtörténni. El kell fogadni, hogy minél többen leszünk a Földön, minél jobban melegedni fog a Föld klímája, és minél több népvándorlás lesz. És miért? Leginkább az időjárás és a népszaporulat miatt.


"Ha rajtam múlna a nemzetállami rendszert is megszüntetném."


És tudod mit? nagyon jó lenne. Ahogy annak idején jó dolog volt bevezetni a közös mértékegységrendszert, úgy sokkal jobb és egyszerűbb lenne, ha mindenki egy nyelven beszélne, senki sem akarná megölni a másikat a vallása miatt, és nem háborúznának a különböző népek. Csak sajnos pont a bevándorlók azok, akik ez nem akarnák. Rettenetesen konzervatívak, és hagyományőrzők. Sokkal jobban mint az európaiak nagy része. Ez az igazság. Ezért is mondták páran, hogy a liberálisok ezzel a sok menekülttel nem azt fogják elérni, hogy nő a támogatottságuk, hanem csak növelni fogják a konzervatizmust, mert bizony ezek a bevándorlók pár száz éven belül nem lesznek liberálisak.

2015. okt. 26. 22:24
 26/29 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Átnéztem újra, és kiderült, hogy egy másik 43%-os pontoztam le! Úgyhogy mindenki megnyugodhat! :)
2015. okt. 26. 22:25
 27/29 anonim válasza:
17%
Köszi, nem akarjuk, hogy Európa is Ázsia, vagy Afrika szintjére csökkenjen... Márpedig ha engedjük, hogy jöjjenek, akkor az lesz!
2015. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
9%
#27 ha európa túléli ezt a hatalmas hibát amit most elkövetett...ámbár ahogy mondod történelem megismétli magát, úgyjárhatunk mint ahogy a római birodalom járt
2015. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
A tőke irányít. A tőke olcsó munkaerőt akar (rabszolgákat). A bevándorlók mint pl a Mexikóiak Amerikában lenyomják az árakat. Ergó a tőkések nagyobb profitra tesznek szert. Ez az Európai embernek nagyon rossz, de a globalista tőkéseknek nagyon jó. A nemzetállamok gátat szabnak a szabadrablásnuknak... Hogy a liberálisok, miért ostoba tályékozatlanok? Arra csak ők tudják a választ, de ha tudnák már nem lennének liberálisok. Az is közre játszik, hogy tehetségtelen buta lusta emberek, akik arra nem képesek, hogy elmenjenek külföldre turistaként és a más kultúrákat ott csodálják.. Illetve a tőke mindent megtesz, hogy liberális gondolkodásúak legyenek a lelki szegények.. Európa elveszett de nem a tőkések miatt hanem az ostoba barmok miatt, akik belelökték a szakadékba A poén az , hogy ha át is látják egyszer mit tettek senki nem fogja őket felelőssére vonni. Szaporodnak tovább és a hülye vízfejű gyerekeiket is nagy valószínűséggel hasonló felelőtlen mentalitásra nevelik, ami tovább rontja az emberiség túlélésének esélyeit...
2016. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!