Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen helyzet alakulna ki...

Milyen helyzet alakulna ki Magyarországon a lenti esetben?

Figyelt kérdés
Ha holnap Bukarest, Pozsony, Bécs, Ljubljana, Zágráb, Belgrád és Kijev városaiban a miniszterelnökök bejelentenék, hogy Erdély, illetve Felvidék, Őrvidék, Muravidék, Horvátország, Vajdaság, ill. Kárpátalja holnapután egyesül Magyarországgal és a magyar kormány aláírja az egyesülést ezekkel a területekkel, így Magyarország ismét nagy lesz, akkor milyen helyzet alakulna ki az országban? Ez csak feltételezés
2015. okt. 25. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
"Ez csak feltételezés" ja és elképzelhetetlen, úgyhogy talán kár is rajta filózni.
2015. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
17%
Az ősi magyar faj egyesülne és leigázná Európát.
2015. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Kaotikus. Mivel ezeken a területeken nem csak magyarok élnek. Sőt, sok helyen már kisebbségben vannak.

Na meg egész Horvátország??

2015. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Álmodozom egy éjen át...
2015. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

A vörös(zsidó) Á-tv hisztéria keltő műsor sorozatot készítene, hogy nem szabad egyesülni ezekkel a területekkel mert akkor mi magyarok mindannyiunk a fél vesénket oda kell adjuk az erdélyi románoknak.


Szerintem jó helyzet alakulna ki, morálisan mindenképpen nagyon jót tenne az egyesülés.

2015. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Már a visszacsatolt területeken is pálinkázgatás közben Wartburgot szerelnének az emberek.
2015. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

'Már a visszacsatolt területeken is pálinkázgatás közben Wartburgot szerelnének az emberek.'


Nem gondolod, h a Wartburgozást most már túlzásba vittétek?

2015. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Akkor elmélkedjünk szerintem Horvátországba azonnal megdöntik az aktuális kormányt és azonnal szabadságharcot hirdetnek a magyarok ellen.
2015. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan ugyanekkora megalapozottsággal elkezdtem azon filózni, mi lenne, ha minden nép nekünk szolgálna, lesné kívánságainkat. Nem szállsz be ebbe is? Mert én már unom, annyi jó más dolgot tudnék tenni.
2015. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!