Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, baloldaliak, ti...

Liberálisok, baloldaliak, ti nem haragudtok az mszp-re, amiért lejáratta a liberálisokat és a baloldalt a kriminális viselkedésével, és a bűnözésével?

Figyelt kérdés
Mert én haragszom azokra a "jobboldali" pártokra, akik a hasonló viselkedésükkel esetleg lejáratták a jobboldalt. De ti liberálisok vajon hogy álltok hozzá a baloldal egész ámokfutásához?
2015. okt. 26. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
De igen. Főleg az SZDSZ-re, liberálisnak hazudták magukat, és ezért nagy részben felelősek azért, hogy mára gyakorlatilag szitokszóként lehet használni. Persze ehhez kellett bizonyos jobboldali pártok/emberek lelkes asszisztálása, de az alapot ők adták.
2015. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez a baj az "oldalisággal", ezt nem is értettem sosem. Mindkét oldallal egyetértek bizonyos dolgokban másokban meg nem. Tényleg van olyan aki átólcettig mindenben bizonyos oldali? És akkor hol marad a gondolkodás, a saját vélemény?
2015. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert liberálisok vagyunk a baloldallal.
2015. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Amióta az eszemet tudom, mindig utáltam az MSZP-t, de csak pár éve jöttem rá, hogy én igazából baloldali vagyok, csak az MSZP nem az.
2015. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

"Tényleg van olyan aki átólcettig mindenben bizonyos oldali?"

De még mennyien! Minél idősebbeket nézel, annál több!


"És akkor hol marad a gondolkodás, a saját vélemény?"

Minek az? Kádár bácsi alatt sem kellett, mégis volt egy panellakás, előbb-utóbb egy Trabant, az asztalon pedig zacskós tej és párizsi, és lehetett csajozni a műszálas pulcsiban! (Irónia)

2015. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"De még mennyien! Minél idősebbeket nézel, annál több!"


Az meg a másik, hogy az mszp inkább kommunista párt, mint liberális, épp ezért szavaznak rá az idősek. A probléma az, hogy normális liberális párt nincs az országban, olyan, aki mondjuk jobb életszínvonalat is tudna teremteni.

2015. okt. 26. 18:33
 7/18 anonim ***** válasza:
Attól lesz egy párt kommunista, mert idősek szavaznak rá?
2015. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"normális liberális párt nincs az országban, olyan, aki mondjuk jobb életszínvonalat is tudna teremteni."


hát ha nem oldalazol, hanem az életszínvonal növekedését tartod szem előtt akkor jelenleg csak az LMP a szóbajöhető. Csak ők nem fekszenek a magyar maffiának és csak ők mutyiellenesek eddig. Márpedig az életszínvonalunk legnagyobb ellensége jelenleg a köz és uniós pénzek szétlopása/hülyeségekre költése és az életszínvonalunkból következő kivándorlás.

2015. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Attól lesz egy párt kommunista, mert idősek szavaznak rá?"


Nem. Attól lesz egy párt kommunista, ha olyan idősek szavaznak rájuk, akik a kommunizmusban, szocializmusban nőttek fel.

2015. okt. 26. 22:27
 10/18 anonim ***** válasza:

"az mszp inkább kommunista párt"


Anyam, ezt a sotetseget.

2015. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!