Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP és a belőle kiszakadt...

Jeffrey Spender kérdése:

Az MSZP és a belőle kiszakadt pártocskák szándékosan rúgják az öngólokat?

Figyelt kérdés

Nem mintha MSZP-s vagy valamilyen balliberális párt szimpatizánsa lennék, ezt csak külső szemlélőként kérdezem.


Öngólnak az számít, amivel vesztik el saját szavazóikat illetve érik el, hogy a megszólítani kívánt, szavazati joggal rendelkezők ne szavazzanak rájuk. Ilyesmik voltak:


2004-ben a határon túlra szakított magyarok elleni hisztériakampány


2014-es választási kampányban Bajnai és Dopeman szobordöntögetése, himnuszgyalázása


Vagy most az illegális határátlépők és szociális hálót meglovagolni akarók melletti kardoskodás.


Csomó öngólt lehetne összeszedni, de így túl hosszúra nyúlna a kérdésem.


2015. nov. 1. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Igen.

A Fidesz valószínűleg megvette őket.

2015. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy a magyar baloldal a 2010-es csúfos bukás óta a saját pecsenyéjüket sütögető koncepciótlan emberkék széthullott halmaza, más magyarázatot még nem sikerült találnom az öngóljaikra.


A korrektség kedvéért jegyezzük meg, hogy a 2004-es népszavazás nem volt öngól, elvégre a szavazók fele velük értett egyet, kampányt pedig mindkét oldal folytatott, a politikában megszokott eszközökkel.

2015. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszem, annyi eszük nincs.
2015. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Én csak azt nem értem, hogy minek kell rugózni az MSZP-n és a többi kis párton? A FITYISZ uralkodik immár ötödik éve, nincs ellenzék, ennyi. Ami ma az országban zajlik, az a Fidesz-el egyenlő, minden más csak pofázás.
2015. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy ezek a balos pártok (azaz az MSZP és néhány tőle kiszakadt egy-kétszemélyes pártféleség) 2010 óta a fájdalmas haláltusájukat vívják, ami borzalmasan szánalmasan folyik le. A választóknak most már tényleg kegyelemből nem kéne rájuk szavazni, hogy végre vége legyen a szenvedésüknek, és elfoglalja a helyüket valami más. Én már 14-ben is ezért drukkoltam (amúgy az LMP-re szavaztam), és hát részben sikerült is, csak hát a szenvedő alany nem halt bele a kegyelemdöfésbe, csak tovább vergődik azóta is még szánalmasabban. Ez azért kár, mert így 2022-ig garantáltan Fidesz-kormány lesz.
2015. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

ezek már 98 óta a haláltusájukat vívják

először azzal, hogy többet ígértek, mint a fidesz, aztán amikor nem jött be azt a kampányt kezdték tolni, hogyha gyűlölöd a fideszt ez a te pártod


csak manapság már többen gyűlölik proli oldalról is az MSZP-t

2015. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"azt a kampányt kezdték tolni, hogyha gyűlölöd a fideszt ez a te pártod"


Hol a forrás?

Mutass már nekem egy olyat, ahol ez szerepel!

A Fidesz szerinted nem bukott meg?

Minek Stadion az alig 3ezer fős Felcsútra, meg kisvasút?

Miért nyalizzák magukat Afrikának, Dél-Amerikának, Indiának és az Oroszoknak?

2015. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kár ilyeneket kérdezned, 7-es.

Normális országban Viktor már sehol nem lenne. Viktor elvesztette a '94-es, a 2002-es és a 2006-os választást is. Amerikában szerintetek lenne jövője egy olyan figurának, aki ennyi választást elbukott? Teljesen nyilvánvaló, hogy Viktor nélkül Fidesz sem lenne, mivel a szavazóik leginkább azért szavaznak rájuk, mert '89-ben beleszerettek a Főnökbe, amikor még bátor volt és antikommunista.

2015. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 17:07


Hát ez az...

Gyurcsány csak 1x szerepelt, volt kormányfő, és mindenki őt gyűlölö, hogy milyen tróger, hazaáruló, lop, csal, hazudik stb...

Orbán már nem tudom, hányszor eljátszotta ezt.

Gyurcsányt csak az Öszödi beszéde miatt gyűlölök, mert "Hazudott reggel, délben és este".

Minden Fityiszes agyhalott még mindig Gyurcsányon és Bajnain lovagolnak!

Nem mintha pártolnám, kedvelném Gyurcsányt, mert ő sem volt tökéletes.

De hogy itt mindenki a baloldalon lovagol, az már szánalom!

2015. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*őt gyűlöli
2015. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!