Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz a rezsicsökkentés...

A Fidesz a rezsicsökkentés helyett miért nem az adókat csökkenti?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal érezhetőbb lenne mindenki számára. A 27% áfa nagyon magas Európai viszonylatban talán a legmagasabb úgy tudom. Miért nem azt csökkenti a kormány és az egyéb adó terheket? A jövedelmek utáni adók is nagyon magasak, főleg azoknak, akik nem 2-3 százezreket keresnek. Az élelmiszerek is drágák legalább az alapélelmiszerekről miért nem csökkentik az adót?

2015. nov. 6. 12:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk a tavalyi téli gázszámla volt 40.000 Ft, most fizettem ki az utolsó részletét!Mindez úgy, hogy két szobában csupán őrlángon ment a fűtés, hogy éppen belénk ne fagyjon a xar.A fűtőtest rendben van, csak nem vesszük nagyobbra, mert átlag jövedelemből képtelenség kifizetni.

Ez nekik a csökkentés??!! Mi lenne, ha nem lenne csökkentve?Simán elvinné a minimálbért csak a gázszámla és akkor még ott a többi is! Már gyomoridegem van, ha belegondolok! Nem csodálom, hogy aki tud az innen menekül!Sosem fogják az adókat csökkenteni, csak emelni.De ez kellett asok agyatlan birkának, most szív velük mindenki!

2015. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
73%

A gázszámlámon ott a rezsicsökkentéssel megtakarított összeg göngyölítve mitom én 2013 óta számolgatják és egyre nagyobbra nő az összeg, én örülök a rezsicsökinek, de félek, hogy azért írják, hogy egyszer visszafizettetik velem ezt az összeget és már most akkora az összeg ami rezsicsökkentésként felhalmozódott, hogy ezt már nem tudom visszafizetni és elviszik a házamat akkor.

Azért remélem nem történik meg a félelmem.

2015. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

#21 az már a ti bajotok, hogy ócska gáz készüléketek (gondlom konvektor) van.

ahol ilyen fűtési rendszer van, ott a hatékonyság kb 25%os, a többi megy az utcára, meg a szigetelés nélküli falak elnyelik a meleget mint kacsa nokedlit.

nehogy már a kormány legyen hibás, hogy elavult szar konvektorokkal fűtötök.

van olyan ismerősöm, akik télen havi 60 ezret fizetnek, sima mezei 10x10-es kockaház konvektorral, mégsem hőzöngenek mert tudják hogy ez van, van ennél szarabb fűtés is, olaj radiátorok, van akinek mag olyan van.

egyébként köszönd az MSZP-nek, hogy ilyen energia árak vannak, mert ők nyalták körbe a nyugati energia multikat, kis mutyipénzért pedig beengedték őket hozzánk, szabad teret biztosítva nekik, hogy jól lerabolják a magyarokat.

2015. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Hát, akkor feladom.:) Szuper ez a rezsicsöki, csak így tovább fidesz. Ezek szerint tiszta hülyék, akik nem érzékelik a különbséget és sz@r konvekorokat használnak. Nekem egyékként vadi új legmodernebb radiátoraim és kazánom van, ami igen jó hatásfokon üzemel és mégis havi 40 ezret fizetek télen csak a fűtésre. Most akkor hogy van ez? Talán a túl nagy belterület lehet a ludas?
2015. nov. 6. 19:13
 25/27 anonim ***** válasza:

jó kérdező szerintem hagyjuk, pár válasszal korábban még azt sem tudtad hogy hol lehet megnézni mennyi pénzt spórolsz a rezsicsökkentéssel, pedig minden hónapban szó szerint kiszúrja a szemed a vastag betűvel írt kiemelt szöveg.

most meg már a fűtési rendszered ecsetelgeted...hagyjuk inkább.

2015. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
87%
Jövőre az erkölcsit ingyen kikérheted annyiszor ahányszor akarod. Ez neked nem elég adócsökkentés? Majd 2017-ben ingyen megmérik a testsúlyod ahányszor akarod. Több nap mint kolbász.
2015. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Én utalom a rezsicsökkentés által megspórolt összeget, csak akkor utaljátok vissza az adó és járulékemelés miatt kiesett bevételeim is kérlek! Úgyhogy adom a bankszámlaszámom, mert ti jártok szarabbul.
2015. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!