Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt Ózdiak, vagy...

Vannak itt Ózdiak, vagy esetleg olyanok akik a rokonai vagy barátai Ózdon élnek?

Figyelt kérdés
A Kérdésem a következő lenne! Változott e valami amióta Janiczak Dávid (Jobbik) lett a polgármester? Javult e a közbiztonság szépült és fejlődött e a város az elmúlt egy év alatt vagy minden maradt ami eddig volt ? Mi a véleményetek Janiczak Dávidról?

2015. nov. 7. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédom szülei Ózdon laknak.

A szomszéd szokott hazajárni, azt mondja, hogy van javulás, de Ózd nagyon mélyen van és még nem költözne vissza.


Olyasmi, mint az USA-ban Detroit, csak kicsiben.

2015. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ózdi vagyok.

Nem tudom hogy van e köze hozzá, de azóta néha nem jön felénk a kukásautó :(

Mást nem vettem észre.

2015. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én az új bérlakás program miatt költöztem oda feleségemmel és szeptembertől ott kaptam állást, mint friss diplomás pedagógus. Elégedett vagyok a várossal, mint egy Dunántúlról ide költözött. Viszont a korábbi állapotokról nem tudok nyilatkozni.
2015. nov. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát talán kevesebb hülyeség van, már nem tartozik a legalja városok közé. Persze nem minden tökéletes, a hülye emlékmű-áthelyezgetések és látványintézkedések semmire nem jók. Nyilván van pozitívum is, de nem jelentős. A közbiztonság más kérdés, a közterületi kamerák jót tesznek szerintem, viszont éjszaka simán össze lehet futni részeg ordítozó romákkal (és nem romákkal), igaz mostanában nem tűnnek annyira agresszívnek, mint korábban. Janiczak? Hát izé, az előzőtől értelmesebb, de nekem egy gagyi populista. A közösségi médiás aktív jelenléte szerintem sokat nyom az egyszerűbb emberek tudatába, igaz, valamennyire meg is hallgat embereket. Nekem a legtöbb politikus egyébként túl hülye, vagy a programja túl hülye, épp azért hogy megválasszák.
2016. jún. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Olyasmi, mint az USA-ban Detroit, csak kicsiben."


Miért kell ilyen baromságokat terjeszteni?

2017. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"Olyasmi, mint az USA-ban Detroit, csak kicsiben."


Nem volt baromság, ózdiként kreatív, korrekt hasonlatnak tartom.

2017. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!