Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen lány ő?...

Szerintetek milyen lány ő? Lennétek a barátai, vagy a párja esetleg?

Figyelt kérdés

Belső tulajdonságok:Mindenképpen befelé fókuszáló,nagyon intelligens,nehéz a bizalmába férkőzni,de megéri.Kreatív és intuitív.Nagyon keveset beszél,nem tudja mire vélni a bájcsevegéseket.Furcsának tartják az emberek,úgy érzi valami hiányzik belőle,de nem tudja mi az.Rendkívül érzékeny,de csak nagyon kevés embernek tudja kimutatni,azoknak viszont nagyon,általában fapofával néz.Melankólikus és romantikus,a külvilág fele egy kissé keményebb,gorombább énjét mutatja,mert úgy érzi senki sem szereti.Kiszámíthatatlan és nagyon büszke.Nagyon erősen érez mindent,de mégis olyan hűvösnek és távolinak tűnik egy kívülálló szemében.Ellenségeivel levinkább szarkasztikus és lenező.Mindig a jobbra törekszik,ezér féltékeny lehet ha valami számára fontosban jobbak nála.Amit értékelni lehet benne,hogy mindig belelát a dolgok miértjébe,nem felszínes,viszont ebből az következik,hogy ezt tudat alatt elvárja mástól is,és ezért úgy viselkedik,mintha mindenki megérthetné,és így mindenki csak furcsálja.Szereti a művészeteket,nagyon jól rajzol.

Külső:Szőke frufrus hosszú haj,hófehér bőr,szürkés kék szemek,átlagos,izmos test.Visszafogottan feltűnő,egyedi öltözködés leginkább a fekete,a fehér és a piros az uralkodó színek.Sminkje egy fekete vonalból áll a szeme alatt.Nem sok,de jól néz ki.



2015. júl. 29. 13:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én lennék a párja :)
2015. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

A belső olyan, mintha engem írtál volna le :D

A külsőben a hajszín és a szemszín nálam más (szőkésbarna és zöld), de a többi ott is stimmel.

Én örültem volna egy ilyen barátnak fiatalabb koromban. Gondolom, még iskolás vagy.

2015. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hm...milyen érdekes,pedig nincsenek barátaim.
2015. júl. 29. 13:28
 4/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyet nem irta le magadrol: bekepzelt, de nagyon.


Messze kerulnem aki igy ir magarol.

2015. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
Ha normális életet élnék, talán… Bár nekem a nyitottabb csajok jobban bejönnek, de nem vagyunk egyformák…
2015. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az 5-ös véleményt,nekem is beképzeltnek tűnik.Nekem furcsa,hogy itt kell bizonygatni milyen király tulajdonságai vannak,még sincsenek barátai.Én sem lennék.
2015. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
Aztán főzni tudsz e ? Önimádó csajoktól menekülni kell messzire. Te meg az vagy.
2015. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Leírtam az igazat,azt hiszem ilyen vagyok,és nem azt várom,hogy bizonygassátok,hogy milyen jó tulajdonságaim vannak,csak kíváncsi vagyok,hogy mit gondolna rólam egy idegen ezek alapján,és ez pont azért is fontos,mert nem értem,hogy miért tartják többre az emberek azokat,akiket könnyen megsuereznek,nyomulósak és nem túl erős a személyiségük.Sok ilyen ismerősöm van,de én ezt sohasem értettem,csak irigykedek.
2015. júl. 29. 13:46
 10/26 anonim ***** válasza:
általában nem jó, ha az ember ennyire el van szállva magától. persze az önbizalom nem árt. csak valahogy meg kell találni az egészséges egyensúlyt. akkor barátaid is lesznek.
2015. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!