Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a Jobbik tudná...

Miért csak a Jobbik tudná megoldani a helyzetet? Érdekes, Nyugat-Európának nagyon jól megy, mégsincs radikális kormány.

Figyelt kérdés

Mindenhol konzervatív, mérsékelt jobboldali pártok vannak kormányon.

Akkor nekünk miért nem jó a Fidesz?

Pl. Angela Merkel német kancellár pártja a A Kereszténydemokrata Únió is az Európai Néppárt tagja, csakúgy, mint a Fidesz.


2010. márc. 19. 15:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
a nyugat-Európai nemzetek nagy része eddig mindössze 2 világháborút nyert meg(kiv. Németország), Németországot pedig annak lehet betudni, hogy nem harmadolták a területét a vasutakat is figyelembe véve(mint nekünk), és a 2/3-át jó ideig a kapitalisták irányították, akik felvirágoztatták. És persze a rengeteg nyersanyag, meg a híres német precízió...
2010. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Magyarország nem Nyugat-Európa. Ideje lenne megjegyezni. Figyeld, szerintem ott nyugaton nem volt kommunista diktatúra meg "elmúlt 20 év". Magyarországon a helyzet radikálisan rossz, ezért kell rá radikális "válaszokat" adni.

Hogy miért nem jó a Fidesz? Mert nem tartok az ország vezetésére alkalmasnak egy olyan embert, aki 2006 őszén a süllyedő hajót az elsők között hagyta el. Van több indok is, de számomra ez az első.

2010. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Az Fidesz az mszpvel karöltve "bizonyított" az elmúlt 8 évben. Van egy párt amelyik második erővé lépett elő, mért ne járna neki is egy lehetőség? Te a pártodat helyezed előtérbe vagy a hazádat? melyik fontosabb?
2010. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Mert csak a Jobbik képes felnőni a feladathoz. Az ilyen FIDESZ MSZP féle csökkentképességű pártok labdába sem tudnak rúgni.
2010. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%

Nekem elég indok az hogy ne szavazzak az mszp-re hogy:

8 év alatt nem bizonyítottak, nőtt az államadósság stb. hagy ne soroljam.


Elég indok hogy ne szavazzak a Fideszre az hogy a testvérpártja az izraeli Likud (nem vagyok antiszemita). Azért zavar ez mert Simon Peresz kijelentette hogy felvásárolja a hazánkat, és ez engem egy "picit" zavar hogy őszinte legyek... ilyen duma után megszakítanék minden kapcsolatot izraellel. Sok kárunk nem származna belőle, maximum a haza zsidók tüntetnének. De gazdaságilag, meg sehogy nem függünk tőlük.


A többi párt meg nem nyerte el a tetszésem, és olyan kicsik, hogy labdába sem rúgnak.


A jobbik elvei pedig tetszenek, végre kimondják azt amit 20 évig nem mert egy párt sem, és készek tenni ellene.

2010. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
A Fidesz meg az MSZP már lejáratta magát elégszer, ideje lenne esélyt adni valaki másnak a bizonyításra. A Jobbiknak is jár egy sansz, és még az is lehet, hogy bejön a dolog. Én bízom benne...
2010. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
hazai
2010. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

tényleg annyira biztató és szép ő.


[link]


[link]

2010. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a képeken ő van akkor tényleg cigány
2010. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Vagyis képen, bocs. A másodikon egyértelmű h ő.
2010. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!