Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a Jobbik tudná...

Miért csak a Jobbik tudná megoldani a helyzetet? Érdekes, Nyugat-Európának nagyon jól megy, mégsincs radikális kormány.

Figyelt kérdés

Mindenhol konzervatív, mérsékelt jobboldali pártok vannak kormányon.

Akkor nekünk miért nem jó a Fidesz?

Pl. Angela Merkel német kancellár pártja a A Kereszténydemokrata Únió is az Európai Néppárt tagja, csakúgy, mint a Fidesz.


2010. márc. 19. 15:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%

Sok válasz adható és az ok is sok, de a legfontosabb!


A mai parlamenti pártok, mind a kapcsolataikon ülnek.

Mindegyiket egy egy külföldi érdekcsoport juttatta a hatalomba, akinek nem képesek ellen állni.

Így sorra a 20 év alatt nem a nemzetgazdaságnak, hanem a nagytőkének megfelelő irányba haladtunk.

Most nem beszélek korrupcióról sem egyéb más dologról.


De azt észre kellene venni a legfanatikusabb embereknek is hogy nincs nemzetgazdaságunk, ezért nincsenek olyan gazdasági hatásokat kiaknázó tényezőink mint a multiplikátor hatások, a korporatív hatások.

Az az, a magyarok többsége csak termel és nincs tőke jövedelme, " nem alakulhat ki" és a termelési volumen is kiszivárog hiszen a végfelhasználói a gazdaságnak szinte minden területen külföldiek.


Az az, egy tőkefelhalmozódásra képtelen gazdaságú ország lakosai vagyunk akik a tőke elvű piacgazdaságban akarnak megélni!


Ezen csak, és kizárólag a Jobbik tud változtatni, jelen pillanatban, ugyan is csak ő tud a társadalom érdekével a háta mögött és és más elkötelezettség mentesen tárgyalni azokkal a csoportokkal akik csapolják az országtermelését!


Ennyire egyszerű!

2010. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem a Viktor lenne a piramispárt csúcsán, akkor még én is a fideszre szavaznék.
2010. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
71%

kérdező ne ragadj le ott, hogy jobb vagy bal közép, stb. nem ez a gond, nem ezért kell ide a jobbik mert, hogy a jobb oldal az isten.


nem is ezt kell nézni. fölösleges megcímkézni minden pártot, hogy te jobb, te bal, stb, ez amúgy baromság.


azt kell nézni, hogy ki akar tenni valamit?


írd le nekem, hogy mivel sugallja a fidesz azt, hogy ő tenni is fog valamit? mert én nem érzem belőlük. a jobbik igenis tesz.


segítenek akinek tudnak, emberekhez "lealacosnyodnak" úgy értem kiállnak az emberek elé és beszélgetnek velük személyesen. éreztetik, hogy tenni akarnak valamit.


hogy ez hazugság? ha így van, akkor ki fog derülni időben.

2010. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%
ma 16:17 Öregem OTT A PONT NÁLAD!!!!!!!!!!!
2010. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem a Viktor lenne a piramispárt csúcsán, akkor még én is a fideszre szavaznék.


Ov a nomenklatúra egy része" igaz a piramis tetején"

De ha nem ov lenne, akkor sem változna sokat a lehetőségük.

MEG VANNAK VÉVE DKG RA!

2010. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
71%
Jobbikos vagyok, nem pocskondiázom Orbán Viktort, én csak annyit mondok, hogy a Fidesz nem jobb az Mszpnél egy szállal sem, ez bebizonyosodott az évek során.
2010. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell hosszú idő,hogy ez a sok Jobbik-imádó rájöjjön,hogy nem elég kimondani az "igazságot",hanem olyan program kell,amit meg is lehet valósítani.Aki egy kicsit is ért a közgazdasághoz,az tudja,hogy a Jobbiké nem ilyen.
2010. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
39%
Miért? Csak a Jobbik tudná megoldani a helyzetet? A Jobbik egyáltalán meg tudna oldani valamit?
2010. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
71%
Igen, a kulcskérdés a 60 év kommunizmus, meg a két vesztett háború, és Trianon. Csoda, hogy még itt vagyunk! Ez is rengeteg erőfeszítésbe, és magyar vérbe került. Most rajtunk a sor, hogy tovább tudjuk örökíteni ezt az országot mi is!
2010. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
95%

"Nem kell hosszú idő,hogy ez a sok Jobbik-imádó rájöjjön,hogy nem elég kimondani az "igazságot",hanem olyan program kell,amit meg is lehet valósítani.Aki egy kicsit is ért a közgazdasághoz,az tudja,hogy a Jobbiké nem ilyen."


mindenhova beírjátok ezt a hülye szöveget, de nem támasztjátok alá semmivel, hogy miért gondoljátok így.

2010. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!