Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen politikát folytat az...

Milyen politikát folytat az Együtt? Ők hisznek egy egységes, összetartó, erős Európában?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a pártról?
2015. nov. 11. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Együtt mint párt sem összetartó, vérszegény párt. Pedig jó lenne csak hiányzik belőle az élet.
2015. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

nos, az ilyen ex miniszterek által alapított baloldali szakadvány pártok jelentősége szerintem egyenlő a nullával.

a megalakulásának egyetlen célja volt, az Orbán kormány megdöntése.

nem tudom te személy szerint hány alternatívát tudnál az ország kormányzására tett javaslatukból felsorolni?

szerintem egyet sem.

mint ahogy a Gyurcsány párt, úgy ez is csak a levegőbe beszél, és a befolyásolható, manipulálható szavazótábort célozza meg.

nekem személyesen már csak azért is van hányingerem ettől a párttól, mert Benedek Márton, Göncz Kinga fia volt az egyik alapító tagja Bajnai mellett.

és mivel Göncz Kinga a busásan fizetett baloldali hazaáruló címet már elnyerte, az EP-ben tett magyar ellenes, és magyar utáltató kijelentéseivel.

szerintem minden épp érzésű embert is megbotránkoztat az ahogy ez a nőszemély viselkedett.

van az a szép mondás, miszerint "az alma nem esik messze a fától" és saját tapasztalataim szerint az almaszedő sem.

2015. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nemzeti ünnepeken szerveztek olyan tüntetéseket aminek a neve "Egymillióan a sajtószabadságért". Egyetlen mondanivalójuk az volt, hogy Orbánt eltakarítsák. Ezek az alakok az élükre ültették Bajnai Gordont (mint ismert alakot), ő pedig a választások után nem sokkal lelécelt.


Azóta a közvéleménykutatások néha 0, néha 1, néha 2%-nak mérik a támogatottságukat, szóval összességében egy rendkívül komoly párt, aki a baloldalra akar szavazni, akkor én őket ajánlom, vagy a PM-et, vagy az MLP-t. Garantáltan jó helyre kerül a szavazatuk! (Értsd: mert elveszik)

2015. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%

Ne mossunk mindent egybe, tartsunk sorrendet is.

Először hisznek egy egységes, összetartó Magyarországban (innen a nevük), ha ez igaz lenne más államokra is, akkor az egységes összetartó Európa már magától jön. Mert mesterségesen nem fog sikerülni, csak magától. Ha viszont ezt összekeverjük, nagy zagyvaság tud kijönni belőle.

Egy válasz kérdésére érdeklődnék: mi számít ebben az országban nagy dobásnak, amit meg is lehet csinálni? Amit nem lehet, magam is felsorolhatnék pár százat. De az igazán izgalmas: a nagy dobás vajon mennyire látványos? A nagy dobás ugyanis az, ha valaki megtervezi, hogy a jelen helyzetből miképpen lehet eljutni egy sokkal jobb minőségű társadalomba. A jobb minőség az életszínvonal, a jó munkahelyi légkör, nívós munka, sok lehetőség, és persze lesznek problémák, amit aktuálisan megoldunk. Nem acsarkodva, hanem összefogva. Úgy lehet, másképp nem. A nagy dobás az, ha valaki képes lenne a sok acsarkodó, gyűlölködő, önmagán kívül mást el nem fogadó, gondolatot keményen elvető embert arra bírni, hogy figyeljen a szóra. Az már maga a csoda lenne, ha meg is értené, és ennél csak az nagyobb csoda, ha elfogadná. Ezeket a csodákat kell megtervezni ahhoz, hogy itt elfogadható élet legyen. Én sajnos a csodákban nem hiszek.

2015. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg vagyok győzve. Ebben az országban tényleg a pancserság az irányadó szemlélet. dicsőség neked ó szent együgyűség. Áldott legyen az országod. Csak engem hagyj ki belőle, kérlek. Majd magam elboldogulok.
2015. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!