Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hoppá! Mi is világelsők...

Hoppá! Mi is világelsők vagyunk valamiben. Az adó mértékében. Ez a tönkremenő gazdaságot szimbolizálja?

Figyelt kérdés

[link]


Ez miért van, hogy egy szegénynek mondott kelet-Európai országban még az adók is a legmagasabbak?


2015. nov. 11. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez csak áfa mértéke és nem a teljes adót mutatutja
2015. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%

jajj istenem ezek a baloldali próbálkozások...

mint ahogy az #1 írta, ez csak az áfa értéke, nem pedig az "adó"é.

és az áfa is nem mindenen 27%, nézz utána mit terhel nagyobb áfa.

pl a külföldi termékeket, mert azon az államnak egy fillér haszna nincs, csak az áfa.

2015. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Kedves 3-as, ha tudsz mutatni egy másik olyan hírportált ahol, olyan széleskörűen, mint az index.hu-n akkor várom a válaszod.
2015. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az tuti, hogy értelmesebb országokban adócsökkentéssel próbálják növelni a gazdasági teljesítményt.
2015. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
6%
Ha a magas ÁFA a tönkremenő, a világon a legrosszabb gazdaságot szimbolizálja, akkor kérlek költözz csak néhány hónapra a fantasztikusan gazdag, ÁFA-mentes Kongói Demokratikus Köztársaságba! Esetleg Nyugat-Szahara vagy Szomália is megteszi. De a mindössze néhány százaléknyi ÁFÁ-t behajtó Vietnámban is álomszerű lehet az egyszerű munkás élete. A szintény iszonyatosan magas, 25% ÁFÁ-val rendelkező Svédországot és Dániát viszont semmiképp sem ajánlanám, hanyatló országok.
2015. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szomália fehérben van tehát ott lehet nincs is áfa a húsokon. Igaz minek hús sincs. A mai kérdésed jó nagy marhaság tisztelt kérdező
2015. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért van?

Hát valahogy csak pótolni kell a lopásokkal kiesett pénzeket.

2015. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert a politikusaink Magyarországot valamiben szerették volna világelsőnek látni. Amúgyis, majdnem egész európában 20% fölött van az áfa.
2015. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"pl a külföldi termékeket, mert azon az államnak egy fillér haszna nincs, csak az áfa."


Valahogy leszarom, hogy nincs egy fillér hasznuk, nem én adtam el mindent ebben az országban, hogy csak külföldi termékek legyenek, mégis én szívok miatta. Most sajnálnom kellene az államot, amiért nincs haszna abból, amit nem ő csinál? Lehet sajnálni engem is, nekem sincs hasznom abból, amit mások termelnek meg.

2015. nov. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Több dologban is világelsők vagyunk, elég csak megnézni a magyar sportolókat.

A magyarellenes kérdésed csupán provokáció, semmit nem szerettél volna megtudni csak provokálni, ezért törölni fogják.

2015. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!