Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kerítést ellenzők a Párizsi...

A kerítést ellenzők a Párizsi szervezett terrorakció után is azt mondják, hogy nincs szükség kerítésre?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 10:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
59%

Egy pillanatra tegyünk félre mindenféle aktuálpolitikát, libsizést, nácizást.

Szerinted, ha be akar jönni egy terrorista, meddig tart neki szerezni egy hamis útlevelet, és első osztályon berepülni? Kb mire ezt végigolvasod, már meg is van. Sajnos egy kerítés nem old meg semmit. Az embereknek kell változnia. A térséget kellene stabilizálni, jólétet és oktatást vinni. Ez az egyetlen út.

2015. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
47%

"Szerinted, ha be akar jönni egy terrorista, meddig tart neki szerezni egy hamis útlevelet, és első osztályon berepülni? "



Ez most komoly? Te komolyan ezt gondolod? Tényleg elhiszed azt a fszágot, hogy egy terrorista hamis utlevéllel seperc alatt átjut a reptéri ellenőrzésen, ahol még a seggedbe is belenézhetek, szúrópróba szerűen? Tudod mit? Azt áruld el nekem, hogy ti (mert hallottam már ezt a dumát, konkrétan valamelyik horvát miniszter érvelt igy, hogy a migránsok között nincs terrorista, mert azok repülővel jönnek)hogy a bánatba bírtok annyira nem gondolkodni, hogy ezt el is hiszitek? Ha ez olyan könnyű lenne, akkor naponta röpülnének bele épületekbe a személyszállítók.

2015. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
54%

Légyszi ne legyél már ennyire egysejtű :) Nem azt mondtam, hogy fegyvereket is visznek fel.

Nem látjátok, hogy ez mire megy ki? Komolyan nem? Idetoltak egy rakás szerencsétlent ránk, aztán elkövettek egy merényletet. Véletlen sem a gyűlölet és a félelem kialakítása a cél...

2015. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
42%

23. Ja igen, fa.za konteot nyomtál. Valaki zsinóron rángatja az egész világot, csak azért, hogy egyesekkel megutáltassa a muszlimokat. Gratulálok.

És hamis utlevéllel sem jutsz fel egy repülőre. Erre utaltam.

2015. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
52%
Egy ember hajt az országúton, és meglát egy kígyót, mozdulatlanul az úttest közepén. A fickó megáll és látja, hogy a kígyó megsebesült. Ezért hazaviszi, ápolja, meggyógyítja. Amikor a kígyó fölépül, az ember kinyitja neki a bejárati ajtót, hogy elmehessen. Ahogy a kígyó kifele tekergődzik, megmarja az embert a lábán. Mielőtt a méreg végezne vele, még odaszól a kígyónak: "Befogadtalak, etettelek, meggyógyítottam a sebeidet, és most azzal fizetsz, hogy megmarsz?" A kígyó megáll, és azt válaszolja: "Ez mind igaz. De mindeközben végig tudtad, hogy én kígyó vagyok."
2015. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Milyen konteó, te szerencsétlen? Igazából nem értem miért írok neked, teljesen felesleges.
2015. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Azt gondolod, hogy az IÁ csak jókedvéből tolta ide a menekülteket, és most meg robbantgatni támadt kedvük? Gondolod, hogy nincs semmi terv mögötte?

Jah, konteó. Javaslom, hogy olvass többet.

2015. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Konteo-osszeeskuves elmelet.

Szerinted 'valakik' idetoltak /ebben az evben mar millios/ tomegeket, azzal a cellal, hogy ha ilyen korulmenyek kozott a megfelelo pillanatban merenyletet kovetnek el, akkor jol megutaljuk azokat, akiket idetoltak.

/ugye ez hulyeseg/

Fogd fel a terroristak nem olyanok, mint a hollywoody akciofilmekben, nem oltonyos mernokok milliokkal megpakolt borondokkel.

Teszem hozza az egyikrol kiderult hogy a balkanon jott at /horvatorszagban regisztralt/, egy masikrol is ez a gyanu.

En sem ertem, hogy minek irsz , ha annyira hulye vagy, hogy nem latsz az orrodnal tovabb

2015. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Igazából valahol irigyellek. Ilyen egyszerű gondolkodással, egyszerű és boldog életed lehet. Csak kár, hogy olyanba ütöd az orrod, amihez buta vagy. Inkább foglalkozz a kapálással :)
2015. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ajjaj. Az a helyzet, hogy kedvem lenne megjegyzeni, hogy az egyik kepesitesem politika tudomanyokbol van /ami persze nem tesz iszlam, illetve terrorizmus szakertove/, de tulajdonkeppen az a tema, amin te nem tudsz gondolatilga atlepni, baromira nem politikai. Minimalis gondolati teljesitmeny kell ugyanis ahhoz csak, hogy valaki felfogja, Konnyebb hatarokon ugy atkelni, ha nem ellenoriznek, illetve ha eszkozszinten alacsonyabb az ellenorzes szinvonala. Ez a repulotereken baromira nem igaz. Ha akarsz erdemben is hozzafuzni valamit, erdeklodessel varom .
2015. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!