Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről miért nem beszélnek?...

Erről miért nem beszélnek? hány magyar emberbe is "rúgtak_" bele? nov 16. "Elutasította az Alkotmánybíróság a Quaestor-törvényt"

Figyelt kérdés

2015. nov. 16. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Az is a migránsok, a háttérhalatom és a gyíkemberek miatt van. :)
2015. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
mert aki hülye az úgy járt,ne hogy már más adójából fizzesék a te hülyeségedet.
2015. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

és a szegény , öreg nyugdíjas , aki azt sem tudja mi a fiktív és nem fiktív kötvény, csak jól behúzták őket - marketinggel, reklámokkal stb..-. és még sokan másokat is , ráadásul teljesen nyilvánosan, az meg mi?

majd te is ilyen helyzetbe kerülhetsz, ha ez így folytatódik..pl nem fogsz nyugdíjat kapni :-)

2015. nov. 16. 23:21
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez pont ugyanaz mint a törvény nem ismerete nem mentesít alóla. Amíg az elkövetők pénzéből lehet őket kártalanítani addig jogos a kárigény. De nem várható el a társadalomtól, hogy kártalanítson mindenkit akit átvertek, mert ennek pont ez lenne a vége, bárkit rászed egy csaló akkor elvárhatná és jogosan, hogy kártalanítsa az állam ugyanezen alapon.
2015. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

így van. ez a befektetésfajta tudvalevő, hogy kockázatosabb, mint ha simán bankba berakta volna bárki is...mert hát persze, ezzel lehet egy kicsivel nagyobb a kamat, és ilyenkor az ember szeme felcsillan...


de valóban. engem kirabolnak, elveszi az xy például a pénztárcámat a fizetésemmel, amit épp akkor vettem ki, meg a telefonomat, van egy 2-300ezres károm, de a tolvajtól csak a felét tudják bevasalni, akkor én is jogosan várnám el azt, hogy a maradék pénzemet majd az állam kifizesse, hiszen az igazságszolgáltatás nem volt olyan hatékony, hogy maradéktalanul kártalanítva legyek.

2015. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Egyik kérdésem: Te milyen alapon bízol benne, hogy lesz nyugdíjad? A nyugdíj a jelenlegi formájában adható és nem jár feltétlenül. Lassan kiürül az ország, mert mindenki elmegy nyugatra az itt maradottak meg nem nagyon szülnek, főleg hogy ma már egy terhest bármikor utcára tehetnek.. tehát a jogi szabályozás és a gazdasági helyzet nem azokat támogatja akik a jövő adófizetőit szülnék. Igy aztán az állami nyugdíjat valószínűleg el lehet felejteni.

Másik: miért vállaljam át az adómmal a bebukott lakás és autó hitelesek gondját és miért vállaljam át a Quaestor károsultaktól főleg azt a részt ami nem is jogos? Ezzel tőlem veszik el a nyugdíj icipici kis lehetőségét. Ráadásul a bedőlt lakás hitelesek miatt -akik között volt olyan, aki simán eladhatta volna a lakását és vehetett volna kisebbet- most duplán fizetek, mert felmentek az albérleti díjak. Nekem sem segített a családomon kívül senki amikor tönkrement a vállalkozásom.

Miért nem értik meg az emberek, hogy ezek a dolgok ugyanolyanok mint az üzleti vállalkozások és kártérítés csak és kizárólag annyi járhatna amennyire biztosításuk volt? Az megint más kérdés, hogy az esetleges bennfentes kereskedésért külön pert lehet kezdeményezni, de nem kéne keverni a szezont a ...al.

2015. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:
60%

"főleg hogy ma már egy terhest bármikor utcára tehetnek"


Kik? Miért?

2015. nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kovpet:

[link]

2015. nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kovpet ***** válasza:
Ja, hogy munkaügy. Az "utcára tevést" kilakoltatásnak gondoltam. Így már értem.
2015. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!