Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik olyan hogy a muszlim...

Létezik olyan hogy a muszlim férj tér át keresztény hitre és/vagy a gyerekek keresztények lesznek?

Figyelt kérdés

Csak mert a sokadik tévé interjút látom amiben a magyar feleség áttért muszlim hitre és természeten az utódaik is muszlimok lettek.


De itt a gyakorin is sok nő nyilatkozik akinek muszlim férje és gyerekei vannak.



2015. nov. 22. 00:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Agyatlanok.
2015. nov. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos létezik, de én is csak muszlimra áttért keresztény származású feleséget ismerek.


Nem házastárs miatt lett keresztény a fickó, de íme:

https://www.youtube.com/watch?v=fwaM6ZcVAVU

2015. nov. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen is elvétve, de alapból ha egyik szülő muszlim a másik meg bármilyen más vallású akkor a gyerekek kizárólag muszlimok lehetnek. Nincs vàlasztási lehetőség.
2015. nov. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Én régen ismertem egy nőt, akinek a férje tért át, de őt le is akarták vadászni a jemeni rokonok, mert halálbüntetés jár érte...
2015. nov. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
A XXI.században szerintem nem kellene a vallással foglalkozni,ill. annak meghatároznia egy ember életét.
2015. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyen nőket kirakatnám valami arab országba, aztán vissza nem engedném őket.

Műsort csinálnék az életükből, hogy hogyan kínlódnak és azt mutogatnám a sok hülyének, aki arab faxt akar magába.

2015. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Elég szomorú, hogy 2015-ben léteznek még valláskárosultak.
2015. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem muszlim és egyikunk fejében sem fordult meg, hogy miatta én is az legyek. Annyira hulyeségnek tartom ezt. A hit az egy személyes dolog. Ne változzon már meg az istenképünk azért, mert valakivel összeházasodtunk. Viszont ismerek én is sok ilyen not. Én úgy vettem észre, hogy ezekben a kapcsolatokban minden téren a férfi akarja meghatározni, hogy mit csináljon a no. En az ilyen noket sajnálom és nem csak a vallás miatt.
2015. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Plusz én kijelentettem h keresztény országban élünk, szeretném ha a gyerekek is keresztények lennének.
2015. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Valamelyik nyitottabb országból származik?
2015. nov. 23. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!