Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem oszlatják fel...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért nem oszlatják fel magukat az MSZP-sek és belőlük kiszakadtak a jelenlegi lassú haláltusa vívása helyett?

Figyelt kérdés
Egy ideje az MSZP és a belőle kiszakadtak csak és kizárólag öngólokat lőnek maguknak, nem olyan öngólokat, melyekkel "csak" a kormányzás megszerzése válik lehetetlenné, hanem még a parlamentből is kiejtik magukat, még a korábbi híveik is pártolnak el tőlük, és nem lesz, ki megszavazza őket. Ilyen helyzetben, amikor már az egyszerű parlamenti képviselőség sem érdekelheti őket, miért vergődnek fájdalmasan a békés feloszlás helyett ?
2015. nov. 22. 14:11
1 2 3
 11/26 MolotovPunk ***** válasza:
Közgazdászok és ehhez értő szakemberek is megmondták.Óriási munkaerő hiány várható a közeljövőben és ezzel már a fidesz sem fog tudni mit kezdeni...
2015. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

"baloldali szavazó mindig lesz."


Mik azok az értékek, elvek, amiket vallanak a balosok ? Jelenleg semmiféle értéket, elvet nem látok a baloldaliak körében, csak a Fidesznek / kormánynak való örökös ellentmondást és a kedvenc Párt kijelentéseinek kritika nélküli szajkózását, még akkor is, ha 2 nappal ezelőtt teljesen az ellenkezőjét mondták, hogy ha a Fidesz USA-barát, akkor ők lesznek oroszbarátok, ha meg a Fideszt fogadják fel az oroszok barátjának, akkor meg USA-barátok lesznek a balosok, ezek "komoly" elvek, kötelezzétek el magatokat végre valami mellett mindvégig, és csak azután beszélhettek baloldaliságról.


"A baloldallal ma az a gond,hogy 4 felé van szakadva,azért gyengék külön külön...

Egységesen azért nagyjából a 25-30%ot hoznák ma is még. "


Elhiszed, hogy van ekkora igény az Együtt - PM - MLP - DK-féle szemetekre ? Korábban azt gondoltam, hogy "csak" az MSZP "erős", de hogy a belőle kiszakadt pártocskák mögött is százezrek állnak, teljesen új.

2015. nov. 24. 20:11
 13/26 MolotovPunk ***** válasza:

És mik azok az elvek,amiket a fidesz vall 2015ben?Kdnp is csak érdekből van velük.Egy fityesz pattanás csak.

A Fidesz is mondott,ígért már sok mindent és nem úgy lett.

Elég messze áll a jobboldaliságtól a fid. is...nem néppárt az sem,csak zsebpárt.A saját érdek köreiket szolgálják csak ki,közben pedig a nemzetről beszélnek,de semmit nem értenek hozzá.Semmit nem is tettek értük...

2015. nov. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

# MolotovPunk:


Mondtam volna hogy a Fidesz - KDNP jobb lenne, mint az MSZP és belőle kiszakadtak ? Ők is ugyanolyan elvtelenek, ugyanúgy börtönbe azokkal a pártokkal és közeli embereikkel, csak a különbség a közöttük az, hogy a fideszesek képesek felismerni, hogy mik azok, amikkel lehet szavazatot nyerni, míg a "bal"osok és (ál)liberálisok meg képtelen belátni, hogy amit művelnek, mint ez az immigránsok ész nélküli beengedése, hogy azzal orbitális öngólokat rúgnak maguknak. Nem az a téma ez az immigránsok, aminél lehet a destruktív ellenzékiséggel szavazatokat rabolni.

2015. nov. 28. 01:55
 15/26 MolotovPunk ***** válasza:
Aha.És akkor a felsorolt pártok között ki lenne a legjobb döntés?A Jobbik?Nem hiszem.Hamar becsődölne az ország szélsőjobb alatt...Az sem jó út.Én baloldali vagyok,de még mindig az LMP-t tartom a legnormálisabb parlamenti pártnak.
2015. nov. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 MolotovPunk ***** válasza:

MSZP-re is csak azért szavaztam,mert nem voltam biztos benne,hogy 2014-ben bejut az LMP a parlamentbe.

Hála Istennek bejutottak.

2015. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"De érdekes hogy Merkel jobboldali, és mégis cse*tetik a jobberek (igaz hogy nem magyar így má értem)"


Mérkellt az elmeroggyant politikája miatt "cse.tetik" amúgy. :D


Attól függetlenül az mszp-nek a süllyesztőben lenne a helye a nyúlványaival együtt.

2015. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%
Nekem pont a kérdező tűnik elvetemült fanatikusnak, aki folyamatosan a Párt propagandáját nyomja. Furcsállom is, hogy a rezsicsökkentésig még nem jutottunk el.
2015. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Molotov, én kénytelen vagyok váltogatni a Fidesz és a Jobbik között, neked meg jó lesz az LMP. De ha lesz egy olyan Fidesz, amely ugyanazt vallja, amit a mostaniak Orbánnal, és ők elkötelezik magukat a dolgaik mellett, meg próbálnak minimális korrupcióval működni, mint nyugaton, akkor arra szavaznék.
2015. dec. 2. 00:27
 20/26 MolotovPunk ***** válasza:

Én meg kénytelen vagyok az MSZP és LMP között válogatni.

Ha pedig egyszer összeolvad a baloldal,akkor az is elképzelhető,hogy a több pártból összeolvadt baloldalra fogok szavazni,mert ugye egységben van csak erő.

2015. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!