Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka a TEK, ekkora...

Mi az oka a TEK, ekkora pofára esésének? Miért "ferdített" Hajdu János?

Figyelt kérdés

Gyermek koromban párszor elgondolkoztam azon, amikor eltőrtem egy vázát vagy az iskolában valami baj volt, hogy elhalgassam-e. hiszen, nem akartam sem a szüleimet szomorítani vele, mivel nem érdemelték meg, amiért felneveltek, másrészt nem akartam, hogy haragudjanak rám. Rájöttem, hogy sosem érdemes azt eltitkolni, amire pár nappal később úgyis rájönnek. Ezt beláttam tizenévesesen még általánost el sem végezve. Hogyan lehet akkor, hogy ezt nem fogja fel egy terrorelhárítási főigazgató ? Mi értelme van egy napig hazudozni, amikor másnapra csak azt éri el, hogy a világ (angol, francia sajtó és magyarok) rajta röhög. Miért? Könyörgöm miért? Mondja meg valaki könyörgöm nektek, hogy miért??



[link]


Fogtak egy felvidéki magyar történelem mániás régész hobbival megáldott magyar srácokat, akik fém detektorral kerestek világháborús fegyvereket és mellesleg találtak is és van otthon nekik,mert gyűjtők. A srác az édesanyjával él, semmiféle kapcsolata nincsen arabokkal


Erre bejelenti Hajdu úr, hogy "veszélyes terroristacsoportot lepleztek le " melyek "szélsőséges nézeteket valló"=sok náci relikviáik vannak, mert a II. viláégháborúban harcoltak nácik -.-


A srácoknak "nemzetközi beágyazottsága lehet", mivel felvidéki magyar is vanköztük. Az ügyészségre küldték, akik hazaküldték őket.


KONKLÚZIÓ :


1 - Tudta a TEK-es főigazgató, hogy ezek csak műgyűjtők, de azt akarta lekommunikálni, hogy milyen fontos a TEK, mert Párizs szintű terortámadásokat akadályoz meg. Miért kamuzott egy napig?


2 - Nem tudta, hogy ezek csak történelem mániás felvidéki magyarok, mert a TEK nem volt képes vizuálisan kiértékelni a látottakat. Ez esetben ennyit ér a TEK? Miért tartjuk fent ?


2015. nov. 26. 19:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

A dilettantizmus.

A jó múltkor például az egyik hülye TEK-es lábon lőtte magát.

2015. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ebben az a félelmetes, hogy az emberek tudatába bevezette a terrorfélelmet. annak lehetőségét, hogy bármikor az utcán robbanthatnak, hiszen nemzetközi terrorista csoportot kaptak el, akiknek nemzetközi beágyazottsága volt. Ez egyértelmű, hogy az emberek felheccelése. Félelemkeltése.


Ok, nem az a baj, amit Lázár mondott, hogy elkaptak pár műgyűjtő srácot, bár nem hiszem hogy a légynek ártottak volna valaha, de miért kell úgy lekommunikálni, hogy veszélyes nemzetközi terroristák vannak itt ? Miért? Könyőrgöm,miért?

2015. nov. 26. 19:49
 3/21 A kérdező kommentje:
# 1/2 Jó,hogy nem a nadrágjában sült el, akkor nem a lábát találta volna el.
2015. nov. 26. 19:51
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem kéne tovább fújni a lufit! Én elejétől a végéig láttam, hallottam, ahogy Kálmán Olga az Egyenes beszédben faggatta a TEK vezért. Nem volt benne semmilyen szenzáció. Olga asszony nagyon ki akart csikarni valamilyen titkot a TEK-es paliból, már számomra is terhes volt az igyekezete, a TEK-es meg mindent elkövetett, hogy ne kelljen mondani semmilyen konkrétumot. Eközben lehettek szerencsétlen megfogalmazásai, amit a sajtó szokása szerint rendesen kicsavart, átsúlyozott stb., úgy festve fel a dolgot, ahogy valójában nem volt. Te/ti meg csámcsogtok, és lihegtek rajta.
2015. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem Kálmán Olgáról vagy az interjújáról szól a dolog, hanem a hivatalosan kiadott TEK-es közleményről.
2015. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Kérhetek valami arra vonatkozó jogi hivatkozást, hogy magukat történelemmániásnak valló állampolgárok bármilyen engedély nélkül fegyvereket és lőszereket szállíthatnak az otthonukba?
2015. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

# 4 Könyőrgök, ha a főiazgató megijed Kálmán Olgától, akkor egy sima közTEK-es mit csinál, ha meglát majd egy igazi teroristát? -.-


Hát ha a világháborúból maradt fegyvereket gyűjtöttek a föld alól, ennyi korhadás után már sok mindenre nem használható :D


De el tudom képzelni, hogy a TEK-esek összerakják és ráfogják,hogy azzal akart atomrobbantani a metróba.

2015. nov. 26. 21:05
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

#7: "Hát ha a világháborúból maradt fegyvereket gyűjtöttek a föld alól, ennyi korhadás után már sok mindenre nem használható"


Nyilván még sohasem hallottad, hány riasztást kapnak a tűzszerészek a mai napig világháborús bombák miatt. Észlény.

2015. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Én fegyverekről beszéltem, nem pedig bombáról. Másrészt pedig, tegyük hozzá,hogy építkezésen a föld alatt találnak bombát, eldugott helyen, de a felszínen már nincsen éles bomba. Hát arra jártak az állatok, emberek, fújja a szél a faágakat, ott már nem robban semmi. A gyerekek a földről szedtek dolgokat.


Te az tény, hogy nem teroristák voltak, csak gyűjtők !

2015. nov. 26. 22:03
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Azok mondjuk általában nem fegyverek, hanem légi bombák, tüzérségi lövedékek:) Egy rozsdás puska sok mindent nem tud csinálni, max a képébe robban emberünknek. Ettől függetlenül valóban veszélyes az, amit műveltek, de emiatt terrorveszéllyel riogatni a népet meg még veszélyesebb, és kettejük közül csak az egyik fegyveres rendvédelmi szerv..
2015. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!