Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka a TEK, ekkora...

Mi az oka a TEK, ekkora pofára esésének? Miért "ferdített" Hajdu János?

Figyelt kérdés

Gyermek koromban párszor elgondolkoztam azon, amikor eltőrtem egy vázát vagy az iskolában valami baj volt, hogy elhalgassam-e. hiszen, nem akartam sem a szüleimet szomorítani vele, mivel nem érdemelték meg, amiért felneveltek, másrészt nem akartam, hogy haragudjanak rám. Rájöttem, hogy sosem érdemes azt eltitkolni, amire pár nappal később úgyis rájönnek. Ezt beláttam tizenévesesen még általánost el sem végezve. Hogyan lehet akkor, hogy ezt nem fogja fel egy terrorelhárítási főigazgató ? Mi értelme van egy napig hazudozni, amikor másnapra csak azt éri el, hogy a világ (angol, francia sajtó és magyarok) rajta röhög. Miért? Könyörgöm miért? Mondja meg valaki könyörgöm nektek, hogy miért??



[link]


Fogtak egy felvidéki magyar történelem mániás régész hobbival megáldott magyar srácokat, akik fém detektorral kerestek világháborús fegyvereket és mellesleg találtak is és van otthon nekik,mert gyűjtők. A srác az édesanyjával él, semmiféle kapcsolata nincsen arabokkal


Erre bejelenti Hajdu úr, hogy "veszélyes terroristacsoportot lepleztek le " melyek "szélsőséges nézeteket valló"=sok náci relikviáik vannak, mert a II. viláégháborúban harcoltak nácik -.-


A srácoknak "nemzetközi beágyazottsága lehet", mivel felvidéki magyar is vanköztük. Az ügyészségre küldték, akik hazaküldték őket.


KONKLÚZIÓ :


1 - Tudta a TEK-es főigazgató, hogy ezek csak műgyűjtők, de azt akarta lekommunikálni, hogy milyen fontos a TEK, mert Párizs szintű terortámadásokat akadályoz meg. Miért kamuzott egy napig?


2 - Nem tudta, hogy ezek csak történelem mániás felvidéki magyarok, mert a TEK nem volt képes vizuálisan kiértékelni a látottakat. Ez esetben ennyit ér a TEK? Miért tartjuk fent ?


2015. nov. 26. 19:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy nézzük, akkor a TEK a dolgát tette, az más dolog hogy a média felkapta a dolgot tök feleslegesen.

Inkább kopogtassanak be +1 "mániás gyűjtő" ajtaján, mint hogy hagyjanak megtörténni egy esetleges gyilkosságot. Nem lettek elítélve, nem lettek büntetve sem. Azt már senki nem nézi, hogy mellette elfogtak olyanokat akiknél éles fegyver is volt...


"a világ (angol, francia sajtó és magyarok)"

1. Részemről ez a 3 ország nem a világot jelenti.

2. Az angolok és franciák pont el vannak foglalva a saját terroristáik kergetésével.

3. Marad a magyar sajtó, annak meg pont ez a célja, hogy azt együk amit elénk raknak...

2015. nov. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg csak azon gondolkodtam, hogy ha mondjuk a TEK-nél dolgoznék, mint ilyen terrorelhárítósdis "Rambószerű" figura, aki azért néha kockára teszi az életét, de minimum a testi épségét Tisztelt állampolgárok védelmezése ügyében, ilyen-olyan akciók során, de általában különösebben úgy agyon-vissza nem veregetnék meg a vállamat a tisztelt polgártársak, ha valamit jól csináltam, jelszóval mondjuk hogy "azé kapja a fizetését a par...." meg hasonlók, ugyanakkor ha véletlenül "hibáznék" (sőt nem is én személyesen hibáznék teszem azt, hanem úgy szervezetileg, amennyiben hibázásról lehet beszélni pl. adott esetben), akkor a tisztelt honfitársaim ujjal mutogatnának rám, kiröhögnének, majd a taknyukat is igyekeznének belém törölni, akkor vajon onnantól, vagy legalább legközelebb nem lehet-e, hogy azt mondanám magamban, hogy sz@rok akkor én rátok, és hogy ezért nem érdemes kockáztatni naponta, hogy látom-e felnőni a gyerekemet és mindenki ott robban fel, ahol akar, én meg akkor is megkapom a fizetésemet, ha Kevésbé veszem komolyan ezt az egészet...
2015. nov. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%
Az nem mindegy, hogy mennyi fizut kapnak. Egy Tekkes keres öt kilót, egy sima rendőr kb százötvenet. Ezért a pénzért a nekem tökmindegy hozzáállás nem lenne elfogadható. A Tekkhez túljelentkezés van, aki nem akar ott dolgozni, nyugodtan elmehet.
2015. nov. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Itt nem arról van szó, hogy a gyűjtők elfogásával lenne bármi probléma. Teljesen szakszerűen, jól jártak el. A gond azzal volt, hogy ezt úgy kommunikálták le, mintha egy készülő terror merényletet hiúsítottak volna meg..
2015. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy mashogy kommunikaltak.

Valahogy folyamatosan probljak szepiteni a dolgokat, hogy igazoljak, hogy szukseg van rajuk es ok baromi fontosak.


Oke, szakszeruen jartak el, rendben, de erre korabban is kepes volt a rendoseg is. (Korabban is megvoltak erre is az allami szervek.)

A TEK a megalakulasa ota probalja bizonygatni, hogy igenis kellenek es szukseg van rajuk, de ezzel sokszot epp az ellenkezojet erik el.

2015. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
A jelenlegi helyzetben amikor terroristák robbantással gyilkolással fenyegetik az emberek biztonságát igenis kötelessége a TEK-nek vagy bárhol a világban még a lehető legcsekélyebb gyanú esetén is intézkedni és az esetleges terrorveszélyt kivizsgálni és nem elsiklani az információk felett.
2015. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Tekkes keres öt kilót, egy sima rendőr kb százötvenet."


Tekk...leírni nem tudod, de azt igen ki mennyit kap?---Tekk... :D

2015. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nagyon is helyes, hogy elfogták, vagy ellenőrizték. A szélsőjobb oldaliság is lehet valós ha telivan nagy magyarország térképpel a szobája. Attól, hogy nem arab nem tud embert ölni? Van fegyvere, vannak nézetei és a nézeteit lehet hogy érvényesíteni akarja. A történelem könyvekben és múzeumokban található számomra, nem az éjjeli szekrényemen. Illetve ami egyszer működő képes volt, az még újra működhet egy minimális felújítás segítségével.
2015. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
a tekk egy orbáni csökevény, mire is számíthatunk velük kapcsolatban?
2016. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
TEK = ÁVH 2016
2016. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!