Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka a TEK, ekkora...

Mi az oka a TEK, ekkora pofára esésének? Miért "ferdített" Hajdu János?

Figyelt kérdés

Gyermek koromban párszor elgondolkoztam azon, amikor eltőrtem egy vázát vagy az iskolában valami baj volt, hogy elhalgassam-e. hiszen, nem akartam sem a szüleimet szomorítani vele, mivel nem érdemelték meg, amiért felneveltek, másrészt nem akartam, hogy haragudjanak rám. Rájöttem, hogy sosem érdemes azt eltitkolni, amire pár nappal később úgyis rájönnek. Ezt beláttam tizenévesesen még általánost el sem végezve. Hogyan lehet akkor, hogy ezt nem fogja fel egy terrorelhárítási főigazgató ? Mi értelme van egy napig hazudozni, amikor másnapra csak azt éri el, hogy a világ (angol, francia sajtó és magyarok) rajta röhög. Miért? Könyörgöm miért? Mondja meg valaki könyörgöm nektek, hogy miért??



[link]


Fogtak egy felvidéki magyar történelem mániás régész hobbival megáldott magyar srácokat, akik fém detektorral kerestek világháborús fegyvereket és mellesleg találtak is és van otthon nekik,mert gyűjtők. A srác az édesanyjával él, semmiféle kapcsolata nincsen arabokkal


Erre bejelenti Hajdu úr, hogy "veszélyes terroristacsoportot lepleztek le " melyek "szélsőséges nézeteket valló"=sok náci relikviáik vannak, mert a II. viláégháborúban harcoltak nácik -.-


A srácoknak "nemzetközi beágyazottsága lehet", mivel felvidéki magyar is vanköztük. Az ügyészségre küldték, akik hazaküldték őket.


KONKLÚZIÓ :


1 - Tudta a TEK-es főigazgató, hogy ezek csak műgyűjtők, de azt akarta lekommunikálni, hogy milyen fontos a TEK, mert Párizs szintű terortámadásokat akadályoz meg. Miért kamuzott egy napig?


2 - Nem tudta, hogy ezek csak történelem mániás felvidéki magyarok, mert a TEK nem volt képes vizuálisan kiértékelni a látottakat. Ez esetben ennyit ér a TEK? Miért tartjuk fent ?


2015. nov. 26. 19:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Mert ez a terrorista félelem elütetése az emberekben egy pikk ász a fidesz ingujjában.

Ha idővel csökkenne a támogatottságuk és bukásra állnának,akkor robbantanak egyet hazavágnak pár embert,az egészet ráverik valami szerencsétlen migránsra és máris magasan fognak győzni,mert ők megmondták és majd megvédenek.

Cserében csak csicskává kell válni.

2019. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!