Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezért fog örökké a Fidesz...

Ezért fog örökké a Fidesz maradni? Mert neki van egy fix szavazóbázisa? A többi megszerzett szavazat csak hab a tortán? Örökké fog tartani ez a körforgás?

Figyelt kérdés

Mindig van az a 1,5-2 millió ember aki a Fideszre fog szavazni. Ezek pedig a felső és az alsó réteg, a jól kereső csúcs értelmiségiek és a közmunkások. A Fidesz ugye garantálja az egykulcsos adót, ezzel megnyerve a jól keresőket. Egy informatikus fejlesztő például, aki ott van a szakmában megkeres nettó 450-500 ezret alkalmazottként is, az pont le fogja tojni, hogy lop a Fidesz meg stadionokat épít meg stb. nem érdekli, mert az egykulcsos adóval nagyon jól jár. A közmunkások pedig nyilván a Fidesz-re szavaznak, hiszen (nem akarok megbántani senkit de) a közmunka az önmagába véve egy segély, amit adóforintokból finanszíroznak.

Az összes többi emberrel/réteggel kibabrál a Fidesz, de úgysem tudnak mit tenni, mert az ellenzék nagyon-nagyon vérszegény semmi. Lassan már annyira rossz az ellenzék, hogy még az is a Fidesz-re szavaz akivel a legjobban kitolt.

Meddig fog ez tartani ez a körforgás?


2015. nov. 29. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem körforgás, ez egy állandó állapot.

Körforgás az lenne, ha legalább két tényező folyamatosan váltogatná egymást.


Amúgy elég sokáig. A középosztály elhúz innen, tényleg a csicskák és az urak maradnak. Orbánék nagy álma valóra válik, épül a 21. századi Horthy-rendszer.

2015. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nincs jobb alternativa, szerintem ezert fognak sokaig maradni. Szavaznanak egy csomoan masra, de kire?
2015. nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak remélem nem lesznek olyan hülyék a mai fiatalok,hogy egy ilyen társadalomba gyereket vállaljanak.


Akkor majd nem lesz kit lehúzni pénzzel az élősködőknek.

2015. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Én az LMP-re fogok szavazni.
2015. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként nem hiszem,hogy aki közmunkás,az a Fideszre fog szavazni.

Ugyanis olyan kevés jövedelemből hosszútávon megélni nem lehet.

Sőt,még dolgozni is ennyi pénzért?

Nem tudom.Szerinted elégedettek a közmunkások?


A közmunka max,annak a 18 éves gyereknek jó,aki se tovább tanulni nem akar,és azt a pénzt max zsebpénzként elkölti,és viszonylag nem kell sokat érte melózni.

De egy felnőtt embernek nem alternatíva a közmunka.

2015. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért marad a fidesz mert nincs más. Ott van hogy csak egy példát említsek az mszp legújabb elnöke Tóbiás József. Szólt az már egy értelmeset volt valami olyan ötlete amivel bárkit meg tudna szólítani? Nem . Hátakkor?
2015. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Orbánfóbiás.


Nem az alapján szavazok,hogy ki utálja jobban a migránsokat,mert most ez egy felkapott téma,hanem az alapján,hogy én mivel járnék jobban.


Én se gazdag nem vagyok,se gyereket nem szeretnék,és a kedves kormányod a magamfajtákat szeretnék minél jobban megadóztatni,és köszi,de nekem ez nem tetszik!

2015. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Illetve számomra alapvetően fontos a környezetvédelem,ezért is szimpatizálok az LMP-vel egy olyan párt helyett,akit egyáltalán nem érdekel a környezetvédelem.
2015. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20 év múlva full cigány párt fog nyerni de hogy annak mi lesz a neve mert nem fidesz az tuti
2015. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!