Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az emberek, akiknek már...

Azok az emberek, akiknek már a Fidesz is sok, azok miért akarnak egy még radikálisabb, teljesen hasonló programú, Jobbik típusú pártra szavazni?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy, akinek elege lett a Fidesz ámokfutásából (mely köztudottan elég sok jobbikos programpontot valósított meg...

melynek "csodás eredményei" jól érzékelhetőek), az nem akarja, hogy ugyanazt folytassák csak "nagyban",

még radikálisabban, ráadásul nemzeti trikolórban.


Én jobboldali vagyok, de soha nem szavaztam sem a Fideszre és a Jobbikra sem voksolnék soha.

Jelenleg távol maradok, amíg egy számomra nem elfogadható, igazi, élhető jobboldali,

konzervatív felfogású, magyar nép érdekeit néző párt nem alakul.


Mert jelenleg... meglátásom szerint ilyen nincs a magyar palettán,,, tehát nem a Fidesz és nem is a Jobbik.


Ki, hogyan lája a dolgokat, mint jobboldali?



2015. aug. 25. 09:26
1 2
 1/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
49%
Teljesen hasonló a BMW meg a Trabant is, ha a négy kereket és a német technikát tekintjük. Mégsem mindegy, hogy melyikben ülsz, nem? Na kb ennyi a hasonlóság a Fidesz meg a Jobbik között.
2015. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem elég hasonlóak. Persze egy Jobbikos és egy Fideszes szimpatizáns nem fog más mondani, minthogy nem egyformák. Épp ezért nem is pártszimpatizánsokhoz intéztem kérdésem, hanem olyan kívülállókhoz, mint, amilyen én vagyok.
2015. aug. 25. 10:08
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

Ki nem állhatom ezt a politikai kurzust ami most van.

Határozottan jobboldali-liberális beállítottságú vagyok.


A következő választáson a jobbikra fogok szavazni.


Ezt a sok ellentmondást úgy oldom fel magamban, hogy látom, a megtisztuláshoz el kell érnünk a gödör alját. Az pedig egy jobbik ámokfutás lesz.

Ez mielőbb bekövetkezik, annál hamarabb indulunk el egy növekedő pályán. Ehhez viszont az kell, h bukjanak. Ahhoz pedig az, h megválasszuk őket.


Az osztrákoknak is kellett Haider...

2015. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nos az ilyen válaszolók miatt szégyen ebben az országban élni kedves utolsó. Az ember arra szavazzon , akiben hisz és akinek az értékrendszerével azonosulni tud. Amit itt leírtál az egy ostoba ember vesszőfutása.
2015. aug. 25. 10:13
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

nem barátom, a szégyen roppant relatív fogalom. Szégyen az a hitványság, az a sunyiság és kétszínűség, amit a nyugat művel ezzel az országgal ezer éve. Semmivel nem tartozunk nekik, és egy szavukat sem kell elhinni.

Majd, ha konkrétan valaki -akár ön, akár bárki - meg fogja tudni nevezni, hogy mi is az az "eszement ámokfutás" meg az az "eget verő gaztett", amit akár a fidezs (nem csinálnak semmit, csak pofáznak), Jobbik (ugyanez pepitában) elkövetett, akkor majd elhiszem. De ezt a kérdést soha senki enm tudja megválaszolni, csak megy az üres, tartalmatlan fasisztázás, szélsőségesezés, minősítgetés, TÉNYEK nélkül.

Gondolkodásra kész és képes ember ezt visszautasítja.

2015. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
utolsó, ön nem ebben az országban él????!!!!úgy tűnik nagyon nem. ha igen, akkor nem kell megválaszolnom. elég csak a felsőoktatási, gazdasági, kivándorlási statisztikákra ránézni.
2015. aug. 25. 10:28
 7/16 A kérdező kommentje:
erre mondom cinikusan azt, hogy köszönjük emese.
2015. aug. 25. 10:28
 8/16 anonim válasza:
5%

Egyetlen olyan párt van ma Magyarországon amely az emberekért van és nem az emberekből akar megélni. A rendszerváltás óta az ÖSSZES kormányon lévő párt leszerepelt, míg mások eltüntek a süllyesztőben("miép")illetve súlytalanok("együttpéem").


A Jobbik MÉG nem szerepelt le de az eredeti elgondolásaik csaknem 85%-át már megtagadták, hogy szalonképesek legyenek.


AZ A PÁRT AMELYIK A HATALOM ÉRDEKÉBEN(A HATALOMÉRT)"kiszépítkezik"AZ NEM PÁRT.


Ma hazánkban van egy párt amely következetesen UGYANAZT vallja, és következetesen a népért van. A végső győzelem a dolgozóké lesz és az idő NEKÜNK dolgozik. Na és a politikai helyzet...


Melyik ez a párt?


Népi Front


[link]


Nem vagyunk MÉG sokan de Leninék is ÍGY kezdték.


Következetesnek kell lennünk, kitartanunk az elvek mellett és...egyet megígérek. Ha miénk lesz a hatalom a gazdagokat UGYANÚGY elszámoltatjuk mint tették Leninék a cárizmussal!


A helyzet alakul...JÖVÜNK.


Leninék profitáltak az első vh-ból. Mi profitálunk abból, hogy a menekültek jönnek, a görögök forronganak, ukrajna szétfeszül, az oroszok ugrásra készek, demográfiai katasztrófa az EU-ban, növekvő szegénység, stb...stb...stb.


Jövünk gazdagok FÉLJETEK.

2015. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

# 4


Én sem minősítettelek téged, te miért teszed ezt?

Ez az én véleményem. Miért kell, hogy egyezzen a tiéddel? A távolmaradás pedig mint tudjuk nem szavazás.


Az a legrosszabb. Ha nem akarsz beleszólni, akkor utána se reklamálj!

2015. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9. miért kéne olyanra szavaznom, akikkel nem értek egyet?!?! Csak a hü lye átlagmagyar szavaz úgy, hogy valami ellen vagy épp a számára kevésbé rosszra.
2015. aug. 25. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!