Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbiknak volt a legjobb...

Jobbiknak volt a legjobb kampányfogása? A két repülőgép meghozta a győzelmet a Jobbiknak?

Figyelt kérdés
Hogy örültek már a Jobbikosok a két repülőnek, mintha a sors küldte volna azt a két gépet... Láttam a boldogságot az arcukon.
2010. márc. 21. 17:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Mi?
2010. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Hát én nem láttam. Sok jobbikos ismerősöm van, nem is beszélgettem velük róla.
2010. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%
A Jobbik legjobb kampányfogása a "cigánybűnözés" varázsige mantrázása, a cigányok, zsidók és a melegek minden bajért bűnbakká való kikiáltása volt. Ezzel rátapintott a (pusztai) magyar néplélek G pontjára, amelyet csak rendszeresen masszírozni kell.
2010. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Le lehetett olvasni az arcukról: "ugye mi megmondtuk", és mellé még a kaján mosoly.


Ez az egész élet , azért jól ki van találva, nem?!


tele van iróniával, viccel

2010. márc. 21. 17:33
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

Ennek elviekben egyik párt szimpatizánsának se kéne örülnie, feltéve, ha magyar. Ugyanis magyar ember nem örvendezhet azon, hogy egy idegen állam kémei szabadon gyilkolásznak Magyarországon.


Dehát látod kérdező, neked is ez a legfontosabb, hogy ki örült neki meg ki nem, nem az, hogy ez megtörtént...

Én annyiban örülök a dolognak, hogy talán ez végre felnyitja néhányak szemét. Nem pedig azért, mert emiatt a Jobbikra fognak szavazni. Az csak ennek a folyománya...

2010. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
17:33 amikor azt látod, hogy fényes nappal 12 éves gyerekektől veszik el a pénzüket a cigányok, szerintem a jobbikra szavaznál
2010. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Izraeli kémrepülő?
2010. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Nem lesz gyes, szóval nem fognak sokat szaporodni a nemkívánatosak.
2010. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
provokatív kérdés
2010. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%
Jobbikos letemre eszembe se jutott orulni. Nem vagyok a hazam ellensege. Itt nincs mit orulni. Elkeserito, hogy Bajnai, Orban es a HM nem tudott rola.
2010. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!