Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország egy második...

Magyarország egy második világbeli ország?

Figyelt kérdés

Tudom, az első világ az a nyugat. USA, Kanada, nyugat-Európa, Ausztrália, Új-Zéland továbbá még ide sorolják Japánt és Dél-Koreát

A harmadik világ meg Afrika és Közel-Kelet meg India.

A második világ az meg a volt keleti-blokk országai, ahova mi is tartozunk?


2015. dec. 3. 12:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9: Törökországban mi olyan jó? Ennyire vonzó az Erdogan-rezsim?
2015. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Török tengerpart, magasabb fiezés elég vonzó.
2015. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12: hát én ilyen országban képtelen lennék élni, már csak elvből is.
2015. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

Ez a HDI, amit belinkeltek nem teljesen mutatja a valóságot. Líbia, Ukrajna, Peru a tapasztalatok szerint nem állnak olyan magas szinten, mint azt a térkép illusztrálja (mostanában egyre kevésbé).


Ez az index jobban tükrözi a valóságot szerintem élhetőség tekintetében, persze ez sem tökéletes: [link]


Amely országok kék színben pompáznak, arrafelé vitathatatlanul magas színvonalon élnek nagy tömegben.

2015. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2015. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
FIFA ranglista szerint a magyar fociválogatot a huszadik. Van olyan ember aki elhiszi hogy a magyar csapat a huszadik legjobb a világon? Nyilván nincs. Na ennyit érnek ezek a listák.
2015. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!