Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől ilyen rosszindulatú...

Mitől ilyen rosszindulatú "némely" ember?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem hírportálokon, blogokon hogy a politikai hírek nagyon sok olvasót vonzanak.


Az emberek kommentekben arc nélkül töltik ki dühüket és megdöbbentett az, ahogy beszélnek egymással és az ahogy viszonyulnak egymáshoz. Miért?


Ez még akkor is igaz, ha a blog író nem sért meg senkit csak elmondja véleményét.

Akkor rendszeresen becsmérlik a hírportálok munkásságát. De akkor miért olvassák el és miért járnak folyton vissza.



2015. dec. 4. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Mert megtehetik. Ennyire egyszerű.
2015. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Interneten élik ki az élet utálatukat miután hazamentek a gyárból ahol semmi pénzért robotoltak egész nap.
2015. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nagyon sok ilyen ember van.
2015. dec. 4. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Én emiatt nem szoktam elolvasni hozzászólásokat. Nagyon le tud húzni.
2015. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én azokat nem értem, akik "visszajárnak". Tudják, hogy olyasmit írnak amivel nem értenek egyet, de mégis elolvassák.
2015. dec. 4. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Kiélik a frusztrációjukat, esetleg eredendően ilyen senkiháziak.


Engem leginkább az döbbentett meg, amikor a tunéziai terrortámadás volt. Nem egy hírportál lehozta, hogy igen sok magyar nyaralt éppen akkor, amikor a lövöldözés zajlott és nem egy magyar állampolgár nyilatkozott különböző hírportáloknak.


Erre a kommenteknél olyanokat írtak hogy: "Megérdemelték volna hogy meghaljanak, minek mentek külföldre nyaralni amikor itthon is lehet."


Ezeket pedig nem suhanc trollok írták akik csak úgy félvállról odaböknek valamit, hanem nem egyszer akár 40-es, 50-es éveikben járó családanyák. ... és elvileg az ilyen embernek nem nevezhető senkiházi undorító férgeknek kell megadni a tiszteletet? Menjen az összes ilyen tapló a jó büdös fenébe.


De tudtommal ezen az oldalon is kardoskodtak.

2015. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen névtelen oldalakon nem némely ember, hanem szinte mind. Pláne, ha politikáról van szó. Abban nem lehet őket meggyőzni ész érvekkel, csak az érzelmek vannak. Aki pl. MSZP-s, bármit csinál Orbán V. azt fikázza, és fordítva.
2015. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert sötét világban élünk, amit egy sötét isten teremtett.
2015. dec. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezért:


"A gyűlölet és harag érzése az agyunkban noradrenalint, oxitocint és dopamint szabadít fel, nagyjából ugyanazokat a vegyületeket, mint a szex, a kokain, vagy akár a romantikus szerelem."

[link]

2015. dec. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez része a néprombolásnak. Annak hogy SOHA többé ne legyen olyan összefogás mint 56-ban. Amikor az egész nép egy emberként feláll és az mondja NEM!

Példa? Öszödi beszéd. A Furcsán Nyerenc azért szivárogtatta ki mert a hatalom kíváncsi volt mi a magyar nép ingerküszöbe. Az eredményt tudjuk...

2015. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!