Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok öreg miért ilyen rosszindu...

Sok öreg miért ilyen rosszindulatú és bunkó?

Figyelt kérdés

Rengeteg rosszindulatú, állandóan siető, bunkó öreggel találkoztam már, de nem értem, hogy miért ilyenek.

Itt ahol lakok (lakótelep) is lakik 3 szép példánya ennek:


Az egyik még 35 fokban, délben is kint járkálgat az utcán, és folyamatosan keresi az alkalmat, hogy kibe köthet bele. Ha 3 lépcsőházzal arrébb gyerekhangot hall, már megy is oda panaszkodni, hogy milyen hangos, maradjanak csöndben.


A másik már felkel reggel 4 órakor csak azért, hogy az ide parkoló embereknek beszólogathasson, hogy ide tilos parkolni (pedig nem), rendőrt hív, stb. és mindezt reggel 4-5 órakor, folyamatosan, majdnem minden nap. Kértük már, hogy hagyja már abba, erre csak vagdalózott, hogy milyen jogon kell ezt neki eltűrnie, stb. Pedig a kocsik egyáltalán nem hangosak, és amúgy is az utca másik oldalán lehet csak parkolni. Képes azért felkelni 4-kor, hogy elküldhesse az embereket a francba.


A harmadik meg állandóan kint lóg az ablakban, folyton figyel mindenkit. Rólam is már hintett el megjegyzéseket anyumnak, melyek egyrészt nem voltak túl szépek, másrészt igazak sem voltak. Folyamatosan hazudozik mindenkiről.


És még sok ilyet tapasztaltam. Ha átadom a helyem a buszon, még megköszönni sem képesek. Reggeli csúcsban szidnak mindenkit, hogy miért ilyenkor kell dolgozni menni, stb.


Miért ilyenek? Csak engem idegesít ez? Vagy csak én látom rosszul?


Veletek történt már ilyesmi? :\


20/L



2015. aug. 9. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Különben ezek nem veled történnek meg, csak te kilesed őket. Neked ez jó? Te nem vagy bunkó? Vagy kövér, vagy pupos? stb....te tökély vagy?
2015. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Mindenki ilyen lesz még te is nyugi :D
2015. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

unatkoznak.

amúgy nem csak az öregek ilyen bunkók

2015. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Bunkók vannak bőven 15 és 75 év között.

Egy csoportot kipécézni is bunkóság.

2015. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok tökély, és tudom, hogy bunkók minden korosztályban vannak, de valahogy mégis az időseknél jobban látom ezt. Nem csak itt, máshol is.

Nekem pl alap dolog, hogy ha valaki ad valamit, azt megköszönöm. Amikor én átadtam a helyemet, sosem kaptam egy köszönömöt sem, csak szúrós tekinteteket, meg néha "én is így gondoltam"-ot.

2015. aug. 9. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Raktározd el ezeket az emlékeket és majd 70 évesen vedd elő őket. Akkor rájössz, hogy az időskori alvászavar miatt vannak fenn már hajnalban, hogy az egyedül élők egyetlen kapcsolatteremtési lehetősége az, ha ablakból kihajolva nézelődnek és rend- és kapcsolatteremtési célzattal próbálnak benne maradni abban a közegben, ahonnan előbb-utóbb kikopnak.
2015. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Engem a mai fiatalok milliószor jobban idegesítenek. Hidd el, a legtöbb tizenéves sokkalta rosszabb...
2015. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Én érdekes, azt tapasztalom, hogy megköszönik, ha átadom a helyem, vagy magam elé engedem a sorban, mert már nagyon kornyadozik a hőségben.


Itt inkább a következőről lehet szó. Holnap az utcán keresd a világos kék színű autókat. Úgy fogod látni, hogy sokkal több van, mint máskor, mert erre koncentrálsz.

2015. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy vén szar vagyok, és rohadt kedves!
2015. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Ismeros a tema. Az idoskori elbutulassal magyarazhato tobbek kozott bar aki fiatalabban is rosszindulatu volt annal ez sokkal jobban kielesedik idos korara. Es nem kedves hozzaszolok nem lesz mindenki gonosz oreg korara! Aki pedig az arra az idos kor sem mentseg!!!
2017. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!