Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetnék olyan mint...

Hogyan lehetnék olyan mint Habony Áprád, miniszterelnöki főtanácsadó?

Figyelt kérdés
Orbán Politikai főtanácsadója, de dolgoznia nem kell, állandóan a világban utazgat, többszázezres táskával jár, luxusbárokban éldegél, testőre van, szabálytalankodhat az Audijával, de bejelentett munkahelye nincs és leütheti az idős házaspárt is a volt kempo bajnok.

2015. dec. 9. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Már bebuktat. Gondolom nem vagy Orbán fiatalkori pajtija...
2015. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még egy másik miniszterelnöknek lehetsz, aki Orbán után következik majd.
2015. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb szinten, de ugyanígy élnek a megyei, városi döntéshozó politikusok csicskái is.


Őket bízza meg gazdájuk azzal, hogy a baráti vállalkozókkal egyeztessenek (bennfentes információkat adnak vállalkozóknak, cserébe meg a vállalkozóktól begyűjtik a korrupciós pénzeket), így a politikusok keze tiszta marad.


A vállalkozók kényeztetik ezeket a csicskákat (pl. pénzt, prostikat adnak nekik), hogy több infót is kifecsegjenek, mint amennyivel gazdájuk megbízta őket.

2015. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha te "olyan" szeretnél lenni, nagy baj van a fejecskédben, abban a golyóbisban ott a nyakadon. Én nem szeretnék "olyan" lenni, szeretnék magam lenni. Te pedig legyél inkább: okapi. Segítettem. Szívesen.
2015. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebből egy pár dolog megvan nekem:


-nincs bejelentett munkahelyem

-nem kell dolgoznom

-szabálytalankodhatok (jó, audival nem, mert az nincs)

-leüthetek idős házaspárt

-még az utazgatás is belefér szűken, ha nem jön ellenőr vagy felvesznek stopposként

2015. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!