Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi baj van azzal, ha egy...

Mi baj van azzal, ha egy társadalom "xenofób"? (libsi koholmány szó)

Figyelt kérdés

Én azt nem tartom normálisnak, hogy valakinek az kell a konfortérzetéhez, hogy a felmenőink által felépített jóléti társadalomba behívjon és betelepítsen ilyen-olyan muzulmánokat, négereket, stb.?

Miért jó az, hogy egy eddig békés, szabad nemzetet a saját földjén folyamatos, és szinte örök érvényű alkalmazkodásra kényszerítik a multikulturalizmus miatt?

Miért jó valakinek az, hogy párhuzamos társadalmak épüljenek?



Szerintem alapvető, hogy minden egészséges társadalom összetart valamennyire, tiszteli a hagyományait, kultúráját, őseit, anyanyelvét stb.


2015. dec. 12. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem normális dolog ez az erőltetett betelepítés, ellentétben mások akaratával. Ez egyfajta erőszak.
2015. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%

HA egy állam polgárairól elterjed,hogy xenofóbok,az nem egy pozitív dolog.

Ha a magyarok xenofóbok,akkor őket sem fogják szívesen befogadni,ha arra kerülne sor.

Az ilyen népekről az alakul ki,hogy csak a maguk hasznát nézik,ha kell rajtuk segítsenek,de ők nem akarnak segíteni senkinek.


Most ez nem a mostani helyzetre kell vonatkoztatni,mert ez ennél összetettebb.

A migránsokat azért utálják,mert képzetlenek.Csak "nyűg" a társadalomnak.

Viszont ugyanúgy utálják a képzett szerbet,szlovákot,ukránt.Csak azért,mert más nemzetiségű.


Én liberális vagyok,de nem támogatom a multikulturalizmust!Aki egy idegen országba akar menni,az fogadja el az ottani törvényeket.

Szabad vallásgyakorlat és egyéb baromságok helyett inkább gyakoroljon megtanulni valamit,amivel érvényesülhet az életben.Mert a vallással nem fog.

A vallás a 4 fal közé való.


De eleve szerintem valami baj van az agyával annak,aki a vallást,kultúrát,hagyományokat előtérbe helyezi a megélhetésnél,túlélésnél.

Hagyományokból nem lehet megélni.

2015. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs vele baj. Amelyik társadalom nem az az már rég kihalt.
2015. dec. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A xenofóbia és a tömeges bevándorlástól való félelem nem ugyanaz a dolog. Utóbbi teljesen érthető reakció, a xenofóbia viszont egyszerűen primitívség.
2015. dec. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%

A xenofób koholmány szó, a náci is. De a libsi is.

A xenofóbia teljesen normális, egy ország lakossága oda való, ahol az ország van, ha valaki idejön, olvadjon be.

2015. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!