Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszke vagy rá, hogy magyar vagy?

Büszke vagy rá, hogy magyar vagy?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek és legyetek szívesek megindokolni.

2015. nov. 26. 16:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Csak azért nem mert szerintem ebben semmi büszkeségnek nem kell lennie, jó hogy magyar vagyok, és ennyi. Én nem aggatok a hátamra se Magyarország képet, nincs matrica se az autómon. Csendes magyar vagyok. Nem majmolom túl a dolgot.
2015. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos már csak néha érzem, úgy.
2015. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
42%
nem.
2015. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
53%

Nem, de nem is szégyellem.

Semmi érdemem nincs benne, hogy pont ide születtem - miért kéne büszkének lennem rá. Ezzel az erővel arra is büszke lehetnék, hogy barna a hajam, mert pont annyi erőfeszítésem van benne, mint a nemzetiségemben.

Szerintem ez túlzott "magyarkodás" azoknak a lelki menedéke, akiknek az életükben nincs semmi, amire büszkék lehetnének, amit önerőből értek el.

2015. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Erre nem igazán lehet büszkének lenni.
2015. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Indokot? Olvass az országról, a nemzetről.

Miért ne lehetne rá büszkének lenni?

2015. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Hát amire mi büszkék lehetünk az mind történelem, sajnos ma nincs mire.
2015. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%
Az ember a saját vagy rokona teljesítményére büszke, esetleg annak a csoportnak közösségnek, népnek, országnak a teljesítményére, amihez ő maga is hozzájárult. Hol van itt valami, ami Mo teljesítményének fogható fel ? Mo egyre rosszabbul teljesít !
2015. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A válaszokat értendően, osztályzom.
2015. nov. 26. 17:38
 10/29 anonim ***** válasza:
54%

Nem.


Egyszerűen semmi magyar nincs bennem. Mintha rossz helyre születtem volna.

Nem szoktam panaszkodni,kedves nyitott személyiség vagyok. Budapesten kívűl meg nem látok a vidékbe semmi fantáziát,minden lapos ,egyforma. De Pestet egy túrista is szépnek mondaná. Szóval tényleg olyan érzésem van,hogy marha balszerencsés vagyok.A holland,dán,és angol mentalitás sokkal közelebb áll hozzám.

2015. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!