Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Orbán Viktor...

Mi a véleményed Orbán Viktor Fidesz kongresszusán elmondott beszédéről?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 19:34
 1/4 tetro ***** válasza:
53%
Sajnos ennél többre értékelem a saját időmet. Igazából ha a kipucoltam volna a wcket, még az is hasznosabb, mint egy újabb Orbán beszédet végig hallgatni.
2015. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Én csak az Origon olvastam az összefoglalót, de az alapján a szokásos süketelését adta le arról, hogy meg kell védeni a polgári értékeket, a magyarok milyen különlegesek, kommunisták és balliberálisok leselkednek ránk, gőzerővel fejlődik az ország és már lassan lehagyjuk Ausztriát is, annyira jó itt minden és fuj-fuj migránsok.


Jó, hogy nem néztem meg.

2015. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
igazi horror volt :( a vér megfagyott bennem, mikor azt mondta, hogy a zunió olyan dolgokkal foglalkozik mint az emberi jogok.... :(
2015. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Mazochistának kell lenni ahhoz, hogy valaki Orbán beszédeket hallgasson.

Már kb. 15 éve köze sincs az elmondottjainak a valósághoz, és képes egy nap két egymásnak ellentmondó dolgot "teljes meggyőződéssel" állítani.

2015. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!