Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznél jelenleg, nincsen...

A Fidesznél jelenleg, nincsen jobb?

Figyelt kérdés

Szerintem annyira rosszul nem csinálja ez a kormány.


Persze, vannak túlkapások, mint ez a nevetséges focimánia, stadiont minden sarokra...stb

Illetve, korrupciós problémák, közbeszerzések megpiszkálása...stb


De, például a migrációs válságot egészen jól kezeli a kormány.Ha az MSZP vagy az összefogásos micsoda kormozna, akkor komoly bajban lennénk, ugyanis ezek az "európéer, csináljuk, amit Brüsszel mond" politikát folytatnák.Meg, a betelepítési kvótát is elfogadnák.


Ideológiailag a Jobbik sokkal jobban tetszik, mint a Fidesz, abban is biztos vagyok, hogy a migrációs válságot a Fidesznél is hatékonyabban kezelnék.Illetve, a felforgató, Soros szervezeteket is szankcionálnák, amit sajnos a Fidesz nem mer megtenni.


Na, de normális, ésszerű program hiányában nem fogok a Jobbikra szavazni.Így, marad a Fidesz, még mindig jobb, mintha valami progresszív, baloldali, liberális párt kormányozna.



2015. dec. 15. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem szereted de rá szavazol...ezért tart itt az ország ahol. Gratulálok neked hogy támogatod és támogatni akarod szavazatoddal azt akiben látod hogy bűnözik. Ha lenne kis eszed akkor azt mondanád nem mész el szavazni. De nem, te akarsz élni a lehetőséggel és hagyod hogy ne legyen változás.
2015. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

Nincs.

Kormányzóképesség terén ők az egyetlen párt, a baloldaliak baromságokat csinálnának, amint írtad, a Jobbik pedig megint nem normális, mert sokkal szélsőségesebben valósítanák meg azt, ami már a Fideszben sem tetszik. Az LMP meg sehol sincs, de ők sem szimpatikusak.


Lehet, hogy saját pártot kéne alapítanom.

2015. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
lovagoljunk a szavakon én azt mondanám ,hogy:a legkevébé rossz.
2015. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Amíg az ilyen idióták megszavazzák, addig nem is lesz. Ti hülyék megfojtotok mindent, ami nem Fidesz, aztán mutogattok, hogy dehát semmi más nincs. Megérdemlitek egymást a Fidesszel. Kár, hogy nincs nektek elkülönítve egy jó nagy kerítéssel elzárt terület, ahol mások békén hagyásával tehetitek tönkre magatokat.
2015. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Szégyen, de nincs.
2015. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy vagyok ezzel, hogy ha öngyilkos akarsz lenni, akkor nem teljesen mindegy, hogy melyik oldalon lövöd főbe magad? De. (Karinthy)
2015. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nincs jobb azért mert rajtuk kívül nincs is másik párt. A baloldal szétaprózva, jobboldali párt nincs fidesztől független. Tehát kvázi egypártrendszer van. A jobbik is csak egy Fidesz b párt hogy az ellenzékben is ott legyenek. Nem számítanám külön pártnak.
2015. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Na, de normális, ésszerű program hiányában nem fogok a Jobbikra szavazni"


Ácsi ácsi ácsi...

Egyrészt parancsolj:

[link]


Másrészt: mutasd meg a Fidesz programját! Ja hogy nem létezik?

2015. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Szerencsére már elhúztam Magyarországról. Örülök, hogy nem kell az ilyen birkákkal egy országban lennem.
2015. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez olyan kérdés, amiben benne van a kívánt válasz, legfeljebb hamis a válasz. A jelenlegi pártoknak ideológiája éppen, hogy nincs. A cél kizárólag és lecsupaszítva a hatalom és az azzal járó pénz megszerzése. Mi az, hogy "jobb", akkor ez jó ? Nem jó. Se szakértelem, a hatalom és pénz megtartásán kívül semmi más cél, sőt a morális, intellektuális és kulturális lezüllesztés megy. Viszont a rombolást, azt mesteri módon csinálják, ezért nincsen politikai ellenfél sem, ott is szétforgácsoltak mindent. Aki kellőképpen mags kort ért már meg, az csak azt mondhatja, hogy hamis a régi tanítás, hogy : Historia est magistra vitae, ugyan már, humbug.
2015. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!