Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olimpia helyett először nem...

Olimpia helyett először nem az egészségügyet, az utakat, a BKV-t MÁV-ot kéne rendbe rakni? Nem lenne fontosabb abból a pénzből amit erre szánnak munkahelyeket teremteni? Vagy éppen a fiatalok kivándorlását megakadályozó lépéseket tenni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Igen, igazad van, csak jelenleg úgy gondolják, hogy az olimpia majd hozza magával a többi ágazat fejlődését is! Ez erős tévedés szerintem. Meg lehet nézni Szocsit, pusztul minden...
2015. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1: Ahogy látom nem hoz semmit. 2024-es olimpiát akarnak olyan Budapesten ahol az utak többsége nem jó. A metróhálózatunk siralmas. És sorolhatnám. Szinte a semmiből indul az egész és így is rossz a helyzet. Görögország is belebukott...és igen Szocsiban is a korrupció nagyon nagy volt.
2015. dec. 15. 20:52
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

De!

Ez az olimpiai ötlet egy lázálom.

Eddig egyetlen olimpia volt nyereséges ( Los Angeles).

2015. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
És ezekből hogy nyúlsz? Bezzeg egy olimpia-mennyiségű új beruházásból! Na annak a felét ellehet lopni legalább!
2015. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1%
mivel a fidesz adja rá a pénzt rossz nem jöhet ki belöle maximum nem nyerünk rajt semmit!!! én támogatom az olimpiát szerintem jó ötlet fellenditi a gazdaságot! az ojan ember aki nem büszke arra hogy magyarországon olimpiát tartottunk az nem is igaz magyar lelkületü ember! mondom én ezt büszke katolikus igazmagyarként!!!!
2015. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

"mivel a fidesz adja rá a pénzt rossz nem jöhet ki belöle maximum nem nyerünk rajt semmit!!!"


És szerinted a Fidesznek honnan van pénze? A Te meg az én adóforintjaimból! Én is büszke lennék rá, ha lenne olimpia, de azért a realitás talajáról ne nagyon rugaszkodjunk el. Az igazság az, hogy ha meg is rendezhetnénk, akkor is nagy eséllyel lenne veszteséges. (Még egy olimpia sem volt nyereséges...vagy talán egy) És mivel ez a felállás, ezért azt mondom, hogy az én adóforintjaimból először a gazdaságot, meg a Kérdező által említett dolgokat tegyék rendbe! Aztán nem bánom, jöhet egy olimpia! De már megint fordítva ülünk a lovon!

2015. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5.

"az ojan ember "

Ez kb. meg is mutatja, hogy mennyi intelligencia kell ahhoz, hogy valaki a te álláspontodat vallja...

2015. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Egy "igazmagyar" ember kezdje ott a magyarságot, hogy megtanulja az anyanyelvét helyesen használni. Tudod volt egy igaz magyar, bizonyos Széchenyi aki szerint: "Az egészséges nemzetiség fő kísérője a nemzeti nyelv, mely míg az fennmarad, a nemzet is él.”
2015. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem,a magyarok megérdemelnek egy olimpiát,a magyar futball meg a sok új,felújított(igaz,az ürességtől kongó) stadiont.Mit lehet ezen nem érteni?Persze,fontosak az általad felsoroltak is,de azért a foci,olimpia,csa előbbrevaló?!
2015. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
De, csak a kedves cionista E uniónak éppen az ellenkező az érdeke. Ki kell lépni, minél hamarabb, és saját lábra állni.
2015. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!