Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik kormányra kerül,...

Ha a Jobbik kormányra kerül, akkor elképzelhető az ingyenes internet amit igérnek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 11:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

az is egyfajta rezsicsökkentés :D

én inkább oylan keresetet szeretnék, amiből nem annyira nehéz kifizetnem a 4ezer ft-s netet! én megalázónak érzem, hogy még ezt is alig vna pénzem kifizetni, erre nem az a megoldás hogy ingyen kéne lennie, sőt egyre inkább annak a híve vagyok, hogy ne osztogassunk semmit se INGYEN, ehelyett inkább kevesebb legyen az elvonás az emberek fizetéséből..

2015. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Az ilyen ígéreteket általában nagyvonalúan el szokták felejteni a pártok. De mivel nem kerül kormányra így fölösleges a kérdés.
2015. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Elképzelhető, jó pár településen így is "free wi-fi zone" van, ahogy jó pár vonaton is.

Egy limitált sávszélességet tud a szolgáltató ingyenesen biztosítani, központi megrendelésre valószínűleg olcsóbban, mintha mindenki megvenné külön, ugyanis az internetszolgáltatás is mérethatékony.


Támogatnám, mivel így a KSH adatok szerint sok háztartásban nincs internet, pedig internet segítségével több ember jobb lehetőségekhez jutna, és nagy valószínűséggel adóbevételekből emiatt megtérülne.

2015. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

[link]


ajánlom mindenki figyelmébe ezt a bérkalkulátort, mert a brutto-netto felállás megtévesztő:

210ezer ft a bruttóm, és ebből 137ezer ft-t kapok kézhez, viszont ami BRUTÁLIS, a cégnek ahol dolgozom, ezt legalul látjátok (munkavállaló havi bérköltsége), 270ezer ft-t fizet utánam!!


270ezer ft-jébe kerülök a cégnek és 137ezer ft-t kapok ebből meg, ebben az országban már minden második dologra állami kedvezmény van.. én sokkal jobban örülnék egy plusz 80ezres fizetéshez, mint annak, hogy 1 millió féle kedvezményt lehet igénybevenni.. tudom kedvezmény nélkül kevesebbet érne a fizetésem, lehet nem járnék jobban sokkal, de ez hozzáállás kérdése, én szívesebben látnám a zsebemben azt a pénzt és szívesebben fizetném ki inkább én személyesen az adott dolgok igazi árát, mint hogy előre jótékonykodjunk a fizetésünkből..

azt is tegyük hozzá, hogy minél több pénz kerül be az újra elosztó rendszerbe, annál magasabb lehet a korrupció, annál több pénzből lehet lopni..

2015. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
5%

#4


Mivel a cégek nem hajlandóak egyéb módon megtéríteni az állami szolgáltatásokat, fent kell tartani az elosztás magas szintjét.

A probléma inkább azokkal van, akik nem fizetik be és emellett erősen igénybe veszik az állami szolgáltatásokat. (több év adómentesség után távozó cégek/off-shore figurák)

2015. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ma 11:36

Hát nem pont erről beszéltem?? Minél magasabbak az adóterhek, és minél magasabb az a pénz, ami újra van osztva, annál nagyobb a korrupció, és annál több pénzt lehet kilopni a rendszerből! Ha a kedvezmények helyett az emberek kézhez kapnák a pénzt, és saját maguknak kéne kifizetniük az adott állami szolgáltatást, akkor a cég azzal, hogy pl egy alkalmazottat minimálbérre jelenti el, kevésbé rövidíti meg a kasszát..

2015. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát, meg lesz ingyen lakás, ingyen sör, ingyen magyar zászló, meg ingyen rezsi is.
2015. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
A vicc, hogy az ilyenek után még sokan kétségbe vonják, hogy a Jobbik komcsi párt.
2015. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#6


Ez így nagyon jól hangzana, de nem így szokott alakulni.

A "korrupciós kiadások" és a kivételezettek támogatása fele ekkora elvonás mellett is megmaradnának, ugyanekkora mértékben.

Ha nincs pénz van privatizáció, ha nincs állami tulajdon, akkor államosítás, majd privatizáció.

2015. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Amelyik párt kapitalista eszméket támogat azt ki kell takarítani az országból. A magyar népnek elege van a kizsákmányoló tőkés hordából.
2015. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!