Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elképzelhető, hogy beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elképzelhető, hogy beleszerettem valakibe, akit soha nem is láttam?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok tini, sem reménytelen szűz fiú... de van egy lány, akivel az utóbbi időben elég sokat beszélgettem az interneten, és most teljesen úgy érzem, hogy szeretem.


Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy ez lehetséges. Biztos csak valami fellángolás, nem?



2013. jún. 3. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi akadályoz meg a találkozásban?
2013. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ájszíjú ***** válasza:
beleszerettèl pár betűbe a monitorodon grat
2013. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatban van.
2013. jún. 3. 18:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor felejtsd el :D.
2013. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Elképzelhető.
2013. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azon vagyok.
2013. jún. 3. 18:06
 7/10 anonim válasza:

Persze elképzelhető, hisz itt nem testi vonzalomról van szó. Remélem nem barátnőd mellett szerettél bele egy másik lányba. Nekem is van neten beszélgetőpartnerem, akivel jól megértjük egymást, de ebből több úgy sem lesz soha...

Amúgy hány éves vagy?

2013. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ebből sem lesz semmi... Egyébként nem, jelenleg nincs barátnőm. 22 éves vagyok.
2013. jún. 3. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatban van, nem hiszem, hogy van esélyed.

Kivéve persze, ha bejössz neki, és a távolság sem probléma. Messze laktok egymástól?

2013. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tapasztalataim alapján igen,van ilyen:)
2013. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!