Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér László miért mond olyan...

Kövér László miért mond olyan bődületes baromságokat, hogy egy nő a gyermekvállalásban teljesedhet ki?

Figyelt kérdés
Amit ő mond az utoljára úgy 1960 környékén volt helyálló, amikor is a nők nem dönthettek saját sorsukról. Én egy 35 éves nő vagyok, és még csak állandó partnert sem szeretnék, nemhogy gyereket. Ezt Kövér részéről egy abszolút arrogáns, nőket megvető kijelentésnek tartom. Amivel úgy látszik, hogy a pártja is egyetért.

2015. dec. 16. 20:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
32%

Befogod a szád és szűni most azonnal!

Nem mondom el mégegyszer!

2015. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne gondolhatná így? Talán megtiltod neki? Mivel vagy különb?
2015. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Jeffrey Spender ***** válasza:
62%
Tetszene neked, ha helyünkre majd Hoszé Armandók jönnek ?
2015. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne mondhatna? Alapito fidesz tag. Országgyülés elnöke. Azt mond amit csak akar.
2015. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
38%
Valóban nem túl polkorrekt a megfogalmazás, de nem újdonság hogy léteznek demográfiai problémák...
2015. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%

Igazad van, férfiasodjanak inkább el a nők és tekintsenek úgy az anyaságra, mint megalázó béklyóra. Hiába megy a hiszti, hogy "dehát ha szülök, akkor nem vesznek vissza hurr durr", ez nem a rendszer hibája, hanem a biológiáé, ami miatt az embergyerek évekig gyámolításra szorul és, mivel a férfi csak ritkán tud otthon maradni vele, mert általában ők az elsődleges munkavégzők a társadalomban, így, mivel még nem találták fel a dadus robotot, valakinek otthon kell maradni vele. A versenyszférában, ami az emancipálódott nők kedvelt célpontja tényleg nem veszik vissza a gyereknevelésből visszatérő nőt, ahogy senkit, se férfit, se nőt, aki huzamosabb ideig távolt volt a munkaerőpiactól. A közszférában már számtalan olyan intézkedés van, ami lehetővé teszi a gyedről visszatérők újra beilleszkedését, de ott érdekes módon nem megy a picsogás mindenféle kvótákról, hisz minek is, a versenyszféra jobban tejelő hely.

Kövér egy demagóg kretén, a Fidesz nagy részével egyetemben, de ne akarjuk már letagadni, hogy fogy a magyar, mert attól, hogy nem foglalkozunk a problémával, a probléma ugyanúgy létezni fog.

De természetesen én csak egy gonosz szexista, ostoba félállat vagyok, aki nem ért semmihez és legszívesebben láncra verné az összes nőt a világon. Asdf....

2015. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen más elképzeléseim vannak az életről mint ennek a tájparaszt Kövérnek. Mint mondtam egyáltalán nem szeretnék gyereket. Az meg a legkevésbé sem érdekel mi lesz Magyarország sorsa. Az egyén boldogsága előbbre való mint a "haza".
2015. dec. 16. 20:48
 8/35 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
Itt nem csak a hazáról, "üres" eszmékről van szó. Nyugat-Európában is ugyanaz megy mint Magyarországon, hogy romlik a demográfiai helyzet, fogy az eredeti nép, és nálunk "alternatívának" a cigányokat tekintik, Nyugat-Európában meg négerekkel és arabokkal, akik bukott társadalmakat tartanak fenn, úgy az általad favorizált jólét sem valósítható meg, kell a gyermeked, hogy legyen jóléted.
2015. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%
Mert mondhatta. :D
2015. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%

"Az meg a legkevésbé sem érdekel mi lesz Magyarország sorsa. Az egyén boldogsága előbbre való mint a "haza"."


És a gyerek ellentétes az egyén boldogságával? Főleg öregkorban, mikor nem leszek egyedül?

2015. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!