Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér László miért mond olyan...

Kövér László miért mond olyan bődületes baromságokat, hogy egy nő a gyermekvállalásban teljesedhet ki?

Figyelt kérdés
Amit ő mond az utoljára úgy 1960 környékén volt helyálló, amikor is a nők nem dönthettek saját sorsukról. Én egy 35 éves nő vagyok, és még csak állandó partnert sem szeretnék, nemhogy gyereket. Ezt Kövér részéről egy abszolút arrogáns, nőket megvető kijelentésnek tartom. Amivel úgy látszik, hogy a pártja is egyetért.

2015. dec. 16. 20:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
67%
Ez mitől baromság? Nem értem mi a probléma! Ez egy tény! Evolúciósan, társadalmilag, biológiailag, pszichésen....
2015. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
80%
nem értem mér kell minden nap 5x elmongyam ezért van a nöben az üreg hogy gyereket neveljen bele! enyire egyszerű! erre való biologiában meg mindenbe
2015. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
76%
Sajnállak kérdező, de komolyan! A világ legcsodálatosabb dolgát hagyod ki az életedből! A te dolgod, de attól Kövérnek még igaza van, csak te ezt nem tudod, mert nincs gyereked.
2015. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

11. Hát nem mindenkinél egyenlő a gyerek a boldogsággal.

12. Te beszélsz? Meg se értetted miről beszélek. :D

2015. dec. 16. 21:05
 15/35 Jeffrey Spender ***** válasza:
63%
A nagy karrierizmusodban mire mész azzal, ha szépen összedolgozol egy vagyont, de nem lesz kire örökítened, mi értelme van ilyenkor a túldolgozásnak ?
2015. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem miért a nők, a nők. A férfiak? Ők nem kellenek ehhez? Ha egy nő a gyerekvállalásban teljesedik ki akkor a férfi is. A nő a férfival vállal gyereket, sosem hallottam még, hogy a férfiak könyörögnek a nőknek, hogy de legyen már gyerek a nők meg nem nem nem. Ilyen nincs, hogy a nő meg a férfi gyerekvállalás ügyben. PÁROK vannak csak és kizárólag!
2015. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon helyes, hogy nem akarsz szaporodni!

Véleményt nyilvánítani mindenkinek joga van.Ha nem tetszik a vélemény, nem kell vele foglalkozni.Sajnos a legtöbb tajparasztra jellemző, hogy még végiggondolni, értelmezni sem képes egy véleményt, de már visít ellene, mint a fába szorult féreg!

Igen, egy nőnek az kéne legyen az elsődleges feladata, hogy feleség, anya legyen és összetartsa a családot, nem pedig a pénz hajhászat és a rabszolgamunka.Te lehetsz biorobot, arra tökéletesen alkalmas lehetsz.Én azonban köszönöm, nem kérek belőle.Ízlések és pofonok..

Azonban!! Abból a szempontból érthető esetleg a megütközés, hogy a mai magyarországra, ahol családok, gyermekek éheznek, az oktatás veszélyesen szar, az e.ü szintén, a megélhetés, jövőkép igen nagy többségnek nehézségeket jelent, kockázatos gyermeket vállalni.

2015. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Igaza van, talán majd később az a nő is belátja, aki fiatal korában nem akart gyereket, de később megbánja, mert idősebb korban másként látja majd az élet lényeges és lényegtelen dolgait.
2015. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
19. Az már nem az én problémán. Amíg élek én gazdálkodom vele. Így is fel lehet fogni. Nem csak úgy, hogy "jaj ki fog örökölni."
2015. dec. 16. 21:50
 20/35 anonim ***** válasza:
8%

"sosem hallottam még, hogy a férfiak könyörögnek a nőknek, hogy de legyen már gyerek a nők meg nem nem nem"


Az, hogy neked eddig még soha nem "könyörgött" egy férfi sem (biztos nem véletlenül...), nem jelenti azt, hogy más pároknál ne fordulna elő, hogy a férfi kezdeményez. Sőt, sajnos egyre gyakoribb jelenség.

2015. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!