Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik a lecsatolt országré...

Azok akik a lecsatolt országrészek visszaszerzésében hisznek, mivel magyarázzák, hogy minden szomszédos ország ma már fejlettebb nálunk?

Figyelt kérdés
Legyen szó Szlovákiáról, Romániáról, Lengyelországról, mindenütt azt látni, hogy egyre csak fejlettebbek nálunk, mi pedig inkább visszafelé fejlődünk gazdaságilag és morálisan is, nem pedig előre. Szlovákiában már 2009 óta bevezették az Euro-t, nálunk még tervben sincs. Románia is sokat fejlődött az utóbbi 5-10 évben (látom, mert sokat járok ott). Most akkor hogy is van ez? Azok akik valós esélyt látnak a lecsatolt részek visszaszerzésére, azért kíváncsi lennék mire alapozzák ezt, mert én azt látom, hogy egyre inkább mi az "anyaország" vagyunk nagyon lemaradva tőlük, nem pedig fordítva. Arról nem tudok statisztikákat, de kíváncsi lennék arra is, hogy az összes csatlakozott EU tagállam közül mi hanyadikok lehetünk kb, mert az az érzésem, hogy eléggé a legutolsók között lehetünk.

2015. dec. 20. 02:36
1 2
 11/13 anonim válasza:
.... Budapestre gondoltam, nem értem miért írtam külön 2x is :D
2016. jan. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hahahahahahahahahahaha!

Még, hogy románia fejlettebb? :D Hol élsz te, a holdon?

Egyébként az olyanok húzzák vissza az országot mint te. :)


Ja a szlovik sem olyan fejlettek mint te azt magyarázod.

2016. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Meskete…
2022. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!