Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy vettem észre pár embernek...

Úgy vettem észre pár embernek problémája van azzal, hogy Habony Ibizán mulatott. Szerintetek ők jobban örülnének ha befásult, búskomor, görcsös, feszült, ellazulni, bulizni képtelen emberek kezében lenne az ország sorsa?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk a megjelent cikkek szerint a mulatás egy igen enyhe szó, a kokainban vonagló, félmeztelen nőkkel tölteni az estét. Az más kérdés, hogy tényleg használt-e drogot, mert azért 1 orrszipogást, meg némi pislogást nem vennék bizonyítéknak. De persze ma Magyarországon csak a diákoknak meg az újságíróknak kéne a drogteszt rajta úgyse végeztetik el. De ha tényleg olyan a hely, hogy kb mindenki drogozik azt igenis elvárnám, hogy a kormány tanácsadói ne olyan helyen mulatozzanak.
2015. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Én annak örülnék legjobban ha megdöglene.
2015. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Én konkrétan jobban örülnék, ha búskomor, görcsös, feszült, ellazulni, bulizni képtelen emberek kezében lenne az ország sorsa, de cserébe én is megengedhetném magamnak, hogy Ibizára járjak kokózni.
2015. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Ja meg azért tegyük hozzá ami cége van papíron veszteséges, a kormánytól elvileg nem kap pénzt, szóval felmerül a kérdés, hogy miből mulatott.
2015. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Én annak örölnék ha a ezek az emberek nem a az ország pénzéből élnék a hedonista életüket!Miközben én 100 ezerből élek havonta!
2015. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Remélem, hogy a kérdező csak trollkodik, mert ha komolyan gondolja, akkor elég erős tisztogatások szükségesek Magyarországon.
2015. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

#5


Te csak egy jobbágy vagy az Új Magyarországon, neked ez jár.

2015. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Nekem mindegy lenne melyik mélyen tisztelt államférfi hol tölti a szabadidejét, HA cserébe úgy vezetnék az országot ahogy elvárható, nem szétlopva amit csak lehet. Biztos nem ő az egyetlen aki időnként 'kirúg a hámból', csak más még nem bukott le.
2015. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Az a baj, hogy nincs bejelentett jövedelme, vagyis a te, az én, és az ide kommentelő dolgozók pénzéből jár narkózni és k.rvvázni ibizára.


Letojom hogy kokózik és hogy élvezi az életet, de tegye azt a kétkezi munka után összejött lóvéjából, és ne az én pénzemből járjon el a világ legdrágább helyére. Ennyi.


Aki védi ezt a narkós állatot, az szemellenzős fideszes.

2015. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

#9


Akinek csak annyi tartása van, hogy ilyen helyekre jár, annak ahhoz sem lesz elég akaratereje, hogy ne lopjon a milliárdokból.

Ez ilyen egyszerű, a kettő összefügg.

2015. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!