Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavarja a Telekomot...

Miért zavarja a Telekomot amit Ákos nyilatkozott nőkről attól nem megy az üzlet?

Figyelt kérdés
2015. dec. 20. 13:11
1 2
 1/16 LazyJones ***** válasza:
72%
Ez olyan dolog, hogy fogamzásgátlót sem reklámozunk terhes nőkkel. A Telekom a lakosság egészére igyekszik fókuszálni, ha az egyik reklámarca lenyilatkozza, hogy a nők dolga a konyhában lenni, és tök jogos, hogy kevesebbet keresnek, ÉS emiatt a társadalom jelentős része felháborodik, akkor az a Telekomnak rossz üzlet, és rossz üzenet.
2015. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Nyugaton van ilyen dolog, hogy a nagy cégek nem adják a nevüket ilyesfajta kijelentésekhez. Ákosnál sokkal nagyobb emberek mögül álltak már ki a cégek.

Az meg hogy két szerződéses partner dolgába beleszól a kormány, teljesen agyrém.

2015. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Nos, mert alapvető jogokkal ment szembe. Mint az egyenlő munkáért egyenlő bért. És mivel Magyarországon is, és a többi EU-os országban még nagyobb arányban tanulnak nők a felsőoktatásban, mint férfiak, vagyis a lakosság nagyobb részével szemben ment Ákos. Logikusan nézve. A logikát nem számítva szimplán undorító és középkori a kijelentése.
2015. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Feltehetném azt a kérdést erre: Ákost miért zavarja hogy a nőknek mi a dolguk? Nem megy a koncert hogy ilyen hírekkel akar a köztudatba kerülni?

Orbán Viktort nem szeretem de ami mondott erre: "majd a nők eldöntik, hogy mit akarnak" Ezzel egyetértek.

Telekom lépése jogos volt. Ő profitjuk, arra költik amire akarják.

2015. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

A telekom vezetői ahhoz a körhöz tartoznak, ahol nem nemzeti gondolkodású énekest nem illik futtatni, kivéve ha nem európai.

A szerződésfelbontásnak kizárólag politikai okai voltak, az üzletnek ehhez semmi köze.

2015. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

tisztelt 5#-s

ha te,én,akárki támogatok egy személyt,alapitványt,ügyet ..akármit , nem az(a) te, én,akárki személyes magánügye(m) eldönteni azt,hogy ez az állapot meddig és milyen feltételek mellett történjen???ha már az a te,én ,akárki anyagi javairol van szó????

2015. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Talán mert a cég filozófiájával teljes ellentétes? Az ő helyükben én sem támogatnék egy olyan művészt, akinek válalhatatlan kijelentése van. Ha nem hátráltak volna ki, azzal a cég égette volna le magát és azt suggalta volna, hogy egyet ért az ő gondolkodásával.

Felőlem nyugodtan megsértődhet, de ezzel számolnia kellett volna, hogy nem támogatják többé.

2015. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2%

Aha, értem, tehát ha a Telekom elnöke fradista, akkor szerződést bontanak minden újpest drukker előfizetővel...


Érdekes.


free speech?

2015. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az olyan nagy cégek, mint a Telecom, ne lennének tisztában azzal, kikkel kötnek szponzorációs szerződést? Az olyan szemléletbeli összeférhetetlenség, ami most kipattant, már korábban, a szerződéskötést megelőzően is ismert kellett, hogy legyen! Nevezett művészember nem hirtelen felindulásból, balesetként, gyógyszerelgurulás miatt mondta azt, amit, a róla készült arcképben.

Vagy kockázatot vállalt a Telecom Ákossal kapcsolatban, és nem jött be, vagy pedig - nyilván súllyal rendelkező - valaki(k) odaszólt(ak) a Telecomnak, vagy pedig éppen a mai pc-vel terhelt világban a megjósolható mellékhatástól sz@rtak be - attól, hogy az Ákos által keletkeztetett sz@rból rájuk is fröccsenni fog. A kihátrálás tűnt számukra a nyerőbb megoldásnak, mert ennek következtében még dícséretet is remélhettek a pc-ség világától.

2015. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5%
Puzsér Róbert szinte szóról szóra ugyanezt mondta korábban, mint Ákos, de érdekes ez senkit nem zavart, ő a Csillag születik zsűrijében lehetett, a csapból is ő folyt, az RTL klub futtatta. Még az LMP holdudvarában is ott sertepertélt.
2015. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!