Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy már a BME kancellárja is beszállt a nőket lealacsonyító botrány sorozatba?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 20. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Ezen nem is lepődök meg, hiszen a kancellárok a kormány emberei, valószínűleg olyanok ülnek azokba a székekbe akik egyet értenek velük.
2015. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Nézzétek már meg az Ákos-interjúúút!!Korrekt és nem kötelez egy tyúkot se a tojásra...
2015. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Egy rosszul sikerült poénkodasrol van szó

Igaz a kancellároknak vigyázni kell mert utálják őket mint a szroslegyet e és minden lépésüket figyelik hogy lejárathassak őket

2015. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Egyik fejes , meg Ákos se szólította meg karrierbulát ,se szilikonmellet , hát nem kellett volna magukra vanni a szaporodási felhívást...Ami nem megy ne menjen.
2015. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy rosszul sikerült vicc, nehogy már ez legyen a következő gumicsont...
2015. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ákos videót én végig néztem, össze vissza beszél..

-"a nőnek nem az a feladata, hogy annyi pénzt keressen, mint a férfi"

-"akkor a nőnek mi a feladata?"

-"..tartozni valakihez.. gyereket szülni neki"

-de ez kizárja azt, hogy karrierje legyen?

-én úgy gondolom, hogy igen, a Mózes könyvében sincs benne, hogy a nőnek és a férfinak a munkaerőpiacon kéne versenyezniük..

..

-de ez nem azt jelenti, hogy a férfi és a nő nem egyenértékű


az erre vonatkozó részből nekem ez maradt meg, lehet néhol nem szó szerint írtam, de a lényege ez volt, attól, hogy a kiragadott részlet után meg arról beszél, hogy a nő igen is egyenértékű a férfival, nem azt jelenti, hogy előtte nem alacsonyította le őket, hanem annyit jelent, hogy össze vissza beszél..

2015. dec. 20. 15:48
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

az h két ember egyenértékű miért zárja ki azt h más a "feladata"


pl. egy földműves egyenértékű egy üzletemberrel mégis a büdös életben nem fog elvezetni egy céget de nem is az a dolga. mint ahogy az üzletember ha nem lenne a boltban kaja 2 hét alatt éhenhalna mert nem ért a földműveléshez...


sajnos az a feltevés h a sorsodat te választod egyes keleti filóziákban működik bár az is inkább a köv. életre vonatkozik. az Eur kultúra eléggé a predesztinációra van bejelentkezve egyébként jogosan


pl. belőlem soha nem lesz jó énekes, akárhogy küzdök.


de pl. a Bilderberg csoportba se vesznek be soha :(

pedig egyenjogúság van, szóval bevehtnének a nagy liberál fejükkel, és akkor velük együtt én is dönthetnék a Föld sorsáról pl. de sajnos oda kb vagy családi alapon v rengeteg pénzzel lhet bejutni


a világ így működik... mindenkinek megvan a feladata, ez biológia. a nőnek a gyerekszülés a férfinak a család ellátása élelemmel és h megvédje.

2015. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Kancellár úr szimplán paraszt volt, csak éppen rossz időpontot választott a parajkodásra és sikerült megráznia a pofonfát, amikor épp érett volt a termés amúgyis.
2015. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
mellesleg sztem aki 444-ről tájékozódik az még a kancellár úrnál is rosszabb ember.
2015. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kövérrel meg Ákossal ellentétben ő legalább elnézést kért. Akkor is, ha ez volt a legenyhébb a 3 közül ami megjelent mostanában.
2015. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!