Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tetszik ez ennyire az...

Miért tetszik ez ennyire az embereknek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=H72yZgrWbxU


Nem értik amit mondanak?Vagy pont,hogy annyi egysíkúan látnak,hogy azt hiszik, hogy ez jó?


Most nem azért, zeneileg,ritmusra egész jó, hallgatható.

De az,hogy súlyos történelmi tévedések/hiányosságok vannak benne, és a dalszöveg írója olyan egyszerűen látja a dolgokat, mint egy 7 éves kisgyermek, az hihetetlen.

Értem én,hogy ez egy ferde tükör lenne a magyar társadalomnak, de ez abszolút negatív hangvételű, pesszimista látásmód.

Remélem senkit sem sért meg, de szerintem elmondható,hogy ezek "liberális" előadók.

De a liberálisok mániája,hogy legyünk pozitívak, meg hogy csak nekünk van a Himnuszunkban is "bal sors" stb...és akkor ők adnak elő egy ilyet?Hm...

Mert ezzel a legyünk már pozitívabb retorikával teljesen egyetértek, de akkor ez mégis mi?

Ráadásul rengeteg tévedés, tehát ami megítélhető negatívan és pozitívan is, ők azt is negatívnak mutatják be.


2015. dec. 21. 10:47
1 2
 1/15 Andizsuzsi ***** válasza:

Mennyire tetszik ez milyen embereknek?


"Remélem senkit sem sért meg, de szerintem elmondható,hogy ezek "liberális" előadók."

Ezt miből szűrted le? Amúgy ha azok, az miért baj?


"De a liberálisok mániája,hogy legyünk pozitívak"

Halvány lila ibolyád sincs a liberalizmusról.


"Ráadásul rengeteg tévedés, tehát ami megítélhető negatívan és pozitívan is, ők azt is negatívnak mutatják be."

Ha egyszer úgy is megítélhető... szívük joga úgy megítélni.


"Értem én,hogy ez egy ferde tükör lenne a magyar társadalomnak"

Görbe.


"súlyos történelmi tévedések/hiányosságok vannak benne...de ez abszolút negatív hangvételű, pesszimista látásmód"

Akkor miért hallgatod?

2015. dec. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kosz, eddig nem ismertem oket, nekem nagyon tetszik, a mondanivalo is, a zene is.


Te meg akkora b..rom vagy hogy meg ide is be birtad keverni a liberalizmust. Faj ha gorbe tukrot tartanak eled?

2015. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

"szerintem elmondható,hogy ezek "liberális" előadók. "


Hogy ne maradj hulye: a szo amit keresel az a punk.

2015. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát,én eddig nem ismertem őket,de tetszik,pedig nem vagyok liberális.Az meg nem nevezhető tévedésnek,ha ők negatívan ítélnek meg olyan dolgokat,amik negatívan és pozitívan is megítélhetők.Szerintem inkább az a gond,hogy túl sok benne az igazság.
2015. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Andizsuzsi


Nézd, ott a videó alatt, van egy leik valamint egy dislike gomb.Jaj nem, egy kedvelés, és egy nem kedvelés.Vagy várj,ez sem jó, egy felfelé mutató ujjacska, meg egy lefelé mutató, az egyik a tetszést hivatott kifejezni, a másik a nem tetszést.

Na, a tetszikből van 3201, a nem tetszikből 277, jelenleg.Csak innét tudom,hogy tetszik az embereknek, bár beismerem, nehéz dolog erre rájön, ezért írtam ilyen részletesen.


"Ezt miből szűrted le? Amúgy ha azok, az miért baj? "

Ki mondta,hogy baj?Gyakorlod még még a kötekedést, nem megy olyan jól.


"Halvány lila ibolyád sincs a liberalizmusról."

Ezzel a legnagyobb gond az az,hogy a liberálisoknak sincs halvány fingjuk sem az egészről.

De lényegében a liberalizmus,az mindig az aminek a liberálisok értelmezik.A definíció semmit nem ér.Úgyhogy ne is próbált megmagyarázni, mert te sem tudod.

Erről ennyit.


"Ha egyszer úgy is megítélhető... szívük joga úgy megítélni. "

A tévedés, és a pontatlanság nem ítélhető meg másként.


"Görbe"

Egészségedre!


"Akkor miért hallgatod?"

Mert nyitott vagyok a világra?Gyakorold még a kötekedést, csak ne itt, köszi!

2015. dec. 21. 15:51
 6/15 A kérdező kommentje:

2-es


(ez nem csak a számod,de az IQ-d is)

Bocs, nem vettem észre,hogy ez egy neonáci dal, köszi hogy figyelmeztettél, én sem értem,hogy hogy hihettem liberális felfogásúnak.

2015. dec. 21. 15:53
 7/15 A kérdező kommentje:

3-as


Ez tipikusan az amikor a hülye hülyézik.

Ennek a punkhoz pontosan annyi köze van, mint neked az iskolához.Gyakorlatilag semmi.

2015. dec. 21. 15:55
 8/15 A kérdező kommentje:

4-es


Köszönöm a korrekt válaszod!

Sajnálom,hogy 4 válaszolóból csak egybe szorult kultúra.

Azzal egyetértek,hogy sok igazság van benne, de ami tévedés, az súlyos.

Amit a Habsburgokról mond...1848 kimaradt nekik?De amúgy is,mintha tényleg csak úgy át lett volna adva a korona, kérdésre, és semmit nem tettünk ez ellen...persze.

De a Horthy hadüzenet a Szovjetuniónak sem kerek perec.

Így könnyű megítélni, jó 70 évvel utána, de szövetségesei voltunk valakiknek, azt elfelejti a kedves író.


Ráadásul,hol a nagy pozitív liberális felfogás?


(Hagyjuk,hogy nem azok, majd biztos szélsőjobbosok, meg konzervatívak, vagy inkább kommunisták?)

2015. dec. 21. 16:02
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem amit a Habsburgokról énekelnek,az nagyjából megáll,hiszen az első két Habsburg uralkodonkat,a rendek választották királlyá.Az 1848-49-es szabadságharcot viszont nem felejtették ki("...későn keltünk,hogy fel kéne kelni).A Szu. elleni hadüzeneten viszont még ma is vitáznak a történészek is,hiszen még a kormányban is volt olyan,aki szerint nem kellene elkapkodni a dolgot (legalábbis,amíg a németek nem kérik konkrétan a hadbalépésünket).De hát,mindettől függetlenül ez egy dal,nem szakkönyv.Ehhez képest,szerintem nem hazudnak semmiben és az általad kifogásolt két dologban is inkább csak a második az,ami vitatható.De hát,azt meg (hadbalépés) van aki így látja,van aki úgy.
2015. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
se..fejkem, ez egy punkegyuttes, es egy tipikus punk dal. Minek vitatkozol olyasmirol amirol lovesed sincs?
2015. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!