Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted normális az, hogy...

Szerinted normális az, hogy Magyarországon van olyan "magyar" aki támogatja hazánk Izrael általi felvásárlását?

Figyelt kérdés
Én nem leszek Palesztin a saját hazámban az biztos...
2010. márc. 24. 12:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%

16:41: "Mutas valami bizonyitékot arra hogy felvásárolják az országot."


Nos, sokszor leírtam már mi is történt a cukorgyártással Magyarországon. A magyar szükségletek 2x-ét exportáltuk, ma pedig a 60%-át importáljuk!

Az egy darab megmaradt cukorgyár zsidó kézen van.

Most írjam le a többi ipari termelésben kivett részüket is (azaz mit vettek ki a kezünkből?)


Szerintem inkább csak nézz el erre az oldalra:

[link]


Most nézz szét a lakásodban, mennyi de mennyi ismerős terméket találsz ...


Sorolhatnám napestig.


Amúgy igen. Vannak zsidó barátaim is (sőt, hazafias érzelműek, nem a Lauderbe jártak, valódi értelmiségiek), no meg MAZSIHISZ-ből is ismerek egypár mocskos disznót (és nem csak látásból ... sajnos)

2010. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
35%

Van egy jó kis történetem a zsidókról.


Jeruzsálemben voltam és a siratófal tövében (szemből balra van egy barlang szerű zsinagóga. Ott filmezgettem kipával a fejemen (mert az ott szent helyeken a férfiaknak kötelező). Egyszer csak egy rabi nagyon szívélyesen invitált befele, mint később megtudtam azért ,mert azt hitte az amerikai csoport tagja vagyok. Mikor megtudta, hogy hungary legyintet mormogta, hogy az egy gyenge kis ország és elhajtott.

A másik meg ,hogy a helyi bazárokban olyan pólókat lehet kapni, hogy: Don't worry!

Usa help me!

és a felirat mellet F22-es vadászgép rajza van.

Azért tényleg elég nagy arcuk van.

Ettől függetlenül nem utálom őket, ez a bojkottálás nem rossz ötlet.

Alapvetően azért nem szavazok a jobbikra, mert ennyi gyűlölettel azért nem lehet normálisan kormányozni. Rögtön ugy menni oda, hogy mindenki fosson mert mi igazságot szolgáltatunk, ez nem vezet sose jóra.

2010. márc. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Mutas valami bizonyitékot arra hogy felvásárolják az országot."


A kapcsolatok javulását szeretnék a magyar ajkú izraeliek és a magyarországi zsidók miatt is. Továbbá, mert Izrael legnagyobb külföldi tőkebefektetése Magyarországon van. Az, hogy a Fidesz és a Likud milyen formában és szinten tart majd állandó kapcsolatot, Orbán izraeli látogatásán derül majd ki.


[link]

2010. márc. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

Jól betanult jobbikos szöveg, "nem leszek palesztin..."


Ébresztő az uszító antiszemita ködből, gyerekek.

2010. márc. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
szerintem inkább ébresztő a hungarofób zsidó ködből gyerekek
2010. márc. 27. 08:15
 16/34 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem az ilyen primitív emberek a nem normálisak, akik elhiszik ezt a maszlagot, hogy Izrael pont ezt a csődtömeget akarja felvásárolni.

Még a saját országukat se tudták belakni teljesen nem zavar?


Mellesleg ha olyan nagy magyarkodó "magyarok" kerülnének hatalomra mint akik mostanában hőbörögnek, akkor valószínűleg még egy gyarmatosítással is jobban járnánk.


Inkább vásároljanak föl minket a külföldiek minthogy náci magyarok ba*tassák a többi rendes magyart!!!!!!!!!!

2010. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
1%
Izrael nem akarja felvásárolni az országot.
2010. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

A jobbikos vezetőknek az az érdekük, hogy a magyarokat gyűlölködésre uszítsák. Céljük: a hatalom minden áron történő, gátlástalan megszerzése.


Kitalálták ezt az agymenést a zsidókról és a sok üresfejű meg elhiszi.

Nekem az a véleményem, hogy gondolkodni kellene, nem azt a náci dumát fröcsögni, amit a jobbik a szádba adott.

2010. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

Nyilvánvaló, hogy sem az Mszp-sek, sem a Fideszesek, sem a Jobbikosok nem támogatnának egy ilyen felvásárlást, ez ellenkezne a magyar érdekekkel.


Az érdekes inkább az, hogy a jobbik hogyan volt képes ennyi embert meghülyíteni ezzel a baromsággal.


Senki nem akarja az országot felvásárolni.


Komolyan gondolod, hogy pont ide akarnának jönni ahol ennyi szemét antiszemita ember él?

2010. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
Szégyen, hogy ilyen terjeszt valaki és szégyen, hgoy vannak még, akik elhiszik!
2010. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!